Podobno najlepsze gejsze są w stanie uwieść mężczyznę jednym spojrzeniem. Jeśli i ty chciałabyś wypróbować magnetyzującą siłę wzroku (umówmy się, która kobieta by nie chciała), pierwszym krokiem będzie zadbanie o odpowiednią oprawę oczu. Długie, ciemne i podkręcone rzęsy mają moc przyciągania, dodają seksapilu i uroku. Choć nie każdą z nas natura wyposażyła w taki dar, od czego są kosmetyki? Na początek warto wypróbować maskarę firmy Max Factor, obiecującą efekt sztucznych rzęs zaledwie po jednym pociągnięciu.

Na uwagę zasługuje już sama szczoteczka, w którą wyposażony został tusz — silikonowa, dość krótka i gruba, można powiedzieć — puszysta. Trzeba przyznać, że już po nałożeniu jednej warstwy kosmetyku widać różnicę. Rzęsy są wyraźnie pogrubione i wydłużone, a także zalotnie podkręcone. Przy tym wszystkim — brak jest efektu sklejenia, co niestety stanowi wadę tak wielu maskar. Produkt Maxa Factora zamiast nieprzyjemnie zlepiać włoski, delikatnie je rozczesuje, dzięki czemu spojrzenie nabiera lekkości i wyrazistości.

Jeśli chcemy, aby nasze rzęsy robiły jeszcze bardziej powalające wrażenie, spokojnie możemy nałożyć kolejną warstwę tuszu. Włoski w dalszym ciągu pozostaną rozdzielone, za to ich kolor stanie się jeszcze bardziej intensywny, będą też mocniej wywinięte i wydłużone, będzie się także wydawać, iż ich objętość uległa zwiększeniu. “Puchata” szczoteczka rzeczywiście robi to, co do niej należy — zgodnie z obietnicą producenta równomiernie rozprowadza tusz na wszystkich rzęsach aż po same ich końce, nie zaniedbując również włosków na dole czy w kącikach oczu.

Tusz False Lash Effect podkręcając, wydłużając i nadając włoskom objętości, czyni to w taki sposób, iż efekty wyglądają naprawdę naturalnie. Nie ma mowy o grudkach, sklejeniu czy uczuciu ciężkości. Niewątpliwą zaletą jest też trwałość kosmetyku — nie kruszy się i nie osypuje, więc nie musimy się obawiać, że po paru godzinach będziemy wyglądały jak nieszczęśliwe pandy, z tuszem rozmazanym wokół całego oka.

Jeśli więc marzysz o puszystych, wydłużonych rzęsach, a nie masz ochoty na doklejanie sztucznych, bez ryzyka możesz sięgnąć po tę właśnie maskarę Maxa Factora.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: tusze do rzęs
Marka: Max Factor
Rodzaj: niewodoodporne
Właściwości: wydłużające, pogrubiające, zwiększające objętość
Pojemność 13,1 ml
Opakowanie: klasyczne
Liczba odcieni: 3
Cena: 60,00 zł
Dla kogo? Dla wszystkich marzących o uwodzicielskim spojrzeniu rzucanym spod firanek gęstych, jedwabistych rzęs.

 

OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
mm
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ