Podobno najlepsze gejsze są w stanie uwieść mężczyznę jednym spojrzeniem. Jeśli i ty chciałabyś wypróbować magnetyzującą siłę wzroku (umówmy się, która kobieta by nie chciała), pierwszym krokiem będzie zadbanie o odpowiednią oprawę oczu. Długie, ciemne i podkręcone rzęsy mają moc przyciągania, dodają seksapilu i uroku. Choć nie każdą z nas natura wyposażyła w taki dar, od czego są kosmetyki? Na początek warto wypróbować maskarę firmy Max Factor, obiecującą efekt sztucznych rzęs zaledwie po jednym pociągnięciu.

Na uwagę zasługuje już sama szczoteczka, w którą wyposażony został tusz — silikonowa, dość krótka i gruba, można powiedzieć — puszysta. Trzeba przyznać, że już po nałożeniu jednej warstwy kosmetyku widać różnicę. Rzęsy są wyraźnie pogrubione i wydłużone, a także zalotnie podkręcone. Przy tym wszystkim — brak jest efektu sklejenia, co niestety stanowi wadę tak wielu maskar. Produkt Maxa Factora zamiast nieprzyjemnie zlepiać włoski, delikatnie je rozczesuje, dzięki czemu spojrzenie nabiera lekkości i wyrazistości.

Jeśli chcemy, aby nasze rzęsy robiły jeszcze bardziej powalające wrażenie, spokojnie możemy nałożyć kolejną warstwę tuszu. Włoski w dalszym ciągu pozostaną rozdzielone, za to ich kolor stanie się jeszcze bardziej intensywny, będą też mocniej wywinięte i wydłużone, będzie się także wydawać, iż ich objętość uległa zwiększeniu. “Puchata” szczoteczka rzeczywiście robi to, co do niej należy — zgodnie z obietnicą producenta równomiernie rozprowadza tusz na wszystkich rzęsach aż po same ich końce, nie zaniedbując również włosków na dole czy w kącikach oczu.

Tusz False Lash Effect podkręcając, wydłużając i nadając włoskom objętości, czyni to w taki sposób, iż efekty wyglądają naprawdę naturalnie. Nie ma mowy o grudkach, sklejeniu czy uczuciu ciężkości. Niewątpliwą zaletą jest też trwałość kosmetyku — nie kruszy się i nie osypuje, więc nie musimy się obawiać, że po paru godzinach będziemy wyglądały jak nieszczęśliwe pandy, z tuszem rozmazanym wokół całego oka.

Jeśli więc marzysz o puszystych, wydłużonych rzęsach, a nie masz ochoty na doklejanie sztucznych, bez ryzyka możesz sięgnąć po tę właśnie maskarę Maxa Factora.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: tusze do rzęs
Marka: Max Factor
Rodzaj: niewodoodporne
Właściwości: wydłużające, pogrubiające, zwiększające objętość
Pojemność 13,1 ml
Opakowanie: klasyczne
Liczba odcieni: 3
Cena: 60,00 zł
Dla kogo? Dla wszystkich marzących o uwodzicielskim spojrzeniu rzucanym spod firanek gęstych, jedwabistych rzęs.

 

OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here