Nowy wariant dobrze znanej mascary Collossal od Maybelline stawia na efekty specjalne. Oprócz właściwości, które od dawna znamy i cenimy w tym tuszu, czyli pięknego podkreślenia oka, dobrej trwałości i intensywnej czerni, tym razem otrzymujemy także dodatkowy efekt “pajęczych nóżek”. Zdziwiona? Przecież tak określamy zwykle efekt zlepionych rzęs, którego staramy się za wszelką cenę unikać! Ale tu chodzi o coś zupełnie innego. Tusz posiada unikalną, stożkową szczoteczkę (sama wygląda jak nóżka pająka!) ;), która wyłapuje rzęsy u nasady, rozczesuje je i grupuje w małe grupki, aby nadać im ekstremalną objętość. Formuła tuszu zawiera płynny lateks, który nadaje rzęsom elastyczności i odcienia ekstremalnie głębokiej czerni.

Ta mascara ma szczoteczkę o naprawdę dość nietypowym kształcie. Na pierwszy rzut oka wydaje się trudna w użyciu, ale w rzeczywistości wcale taka nie jest, nie warto się więc zniechęcać. Aby uzyskać sugerowany przez producenta efekt, wystarczy nanosić tusz pionowym ruchem od nasady rzęs, aż po ich końce. Rzęsy są porozdzielane w mniejsze grupki, ale nie wyglądają na nieestetycznie pozlepiane. Efekt jest naprawdę dosyć oryginalny, a rzęsy wyraźnie podkreślone.

Zaletą mascary jest także jej intensywny kolor i trwałość. Tusz zawiera mocne pigmenty węglowej czerni, bardzo ładnie przyciemnia rzęsy. Efekt długo się utrzymuje, rzęsy są ładnie podkreślone przez cały dzień. Tusz nie osypuje się i nie rozmazuje. Mascara jest wydajna, nie zasycha zbyt szybko, z powodzeniem wystarcza na kilka miesięcy użytkowania.

Efekt pajęczych nóżek z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu. My jednak wypróbowałyśmy i wiemy, że wygląda estetycznie, a przy tym niezbyt pretensjonalnie. Nadaje się również do noszenia na co dzień. Warto skusić się na ciekawy makijażowy eksperyment!

CECHY PRODUKTU
Kategoria: makijaż oczu
Marka: Maybelline
Rodzaj: tusz do rzęs
Właściwości: pogrubienie, podkreślenie, efekt “pajęczych nóżek”, trwałość, intensywna czerń
Pojemność: 12 ml
Opakowanie: klasyczne, z silikonową szczoteczką
Liczba odcieni: 1
Dla kogo? Dla fanek nowości. Dla lubiących eksperymenty. Dla odważnych i nowoczesnych. Dla znudzonych “zwykłym” tuszem pogrubiającym.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here