Rozpoznawalne żółte opakowanie i sprawdzony produkt, który od dawana gości w kosmetyczkach Polek. Nie bez powodu jest to jeden z najpopularniejszych tuszy na drogeryjnych półkach. Za co go kochamy? Przede wszystkim za objętość! I to już od pierwszego pociągnięcia. Rzęsy będą nawet 9 razy grubsze! Wszystko dzięki szczoteczce Mega Brush, która została dostosowana do konsystencji tuszu tak, by ułatwić aplikację. Formuła nasycona kolagenem pozostawia rzęsy sprężyste i czarne jak smoła.

Jak przystało na klasyka, szczoteczka tego tuszu ma typowy kształt i jest naprawdę gruba i gęsta. Produkt jest dzięki temu megałatwy w obsłudze, nie wymaga wprawy. Piękne podkreślenie uzyskać można dosłownie w kilka sekund. Już po nałożeniu jednej warstwy otrzymujemy całkiem zadowalający rezultat. Fanki mocnego, scenicznego efektu również się nie zawiodą. Tusz nie skleja rzęs, nawet przy nałożeniu kilku warstw. A to pozwala stopniować pogrubienie, aż do naprawdę wyrazistego.

Według producenta tusz najlepiej aplikować dynamicznymi ruchami „od prawej do lewej”. W przypadku tego produktu nakładanie jest na tyle proste, że w istocie nie ma to znaczenia. Równie dobry efekt uzyskamy nakładając „z góry na dół” albo ruchem zygzakowatym. Warto pamiętać, że najlepsze rezultaty osiągniemy, gdy pozwolimy rzęsom dokładnie wyschnąć pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw.

W podstawowej wersji tusz nie jest wodoodporny. Występuje jednak także w wariancie Waterproof (żółte opakowanie z niebieskimi napisami). Obie wersje dobrze się zmywają i nie podrażniają oka.

Produkt wart swojej ceny. Właściwie trudno wytknąć mu jakieś konkretne wady. Świetny do codziennego makijażu, idealnie sprawdzi się przy tzw. smokey eye. Bardzo trwały! Wytrzyma cały dzień, raczej się nie osypuje i nie kruszy. Należy do tuszy „wyjściowych” – wiele z nas od niego zaczynało swoją przygodę z makijażem i do niego wraca, nawet jeśli w międzyczasie testuje inne mascary. A to musi o czymś świadczyć…

CECHY PRODUKTU
Kategoria: tusze do rzęs
Marka: Maybelline
Rodzaj: standardowy
Właściwości: nadawanie objętości, pogrubienie, podkreślenie, precyzyjne rozczesanie rzęs
Pojemność 9,2 g
Opakowanie: tradycyjne
Liczba odcieni: 2 (czerń, brąz)
Cena: ok. 30 zł
Dla kogo? Dla każdej z nas. Dla ceniących klasykę i sprawdzone produkty. Dla wiernych od lat jednemu produktowi. Dla początkujących i zabieganych. Dla tych, które jeszcze go nie wypróbowały.

 

Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here