Która z nas nie marzy o wachlarzu rzęs? Nawet jeśli matka natura poskąpiła nam tego daru, to z pomocą przychodzą nam odpowiednie kosmetyki. Tym razem oceniamy dla Was maskarę Pump Up Booster Furious marki Miss Sporty.

Tusze Miss Sporty przykuwają uwagę dużymi opakowaniami i krzykliwymi kolorami. W tym przypadku nic się nie zmienia – produkt jest zamknięty w różowym opakowaniu, dzięki czemu wyróżnia się na tle innych sklepowych kosmetyków. Producent oferuje tusz o pojemności 12 ml, a do zestawu dołącza silikonową szczoteczkę.

Trzeba przyznać, że kształt szczoteczki może niektóre z nas zaskoczyć. Jest ona płaska, z dwoma rodzajami włosków – krótkimi i dłuższymi. Podczas pierwszej aplikacji mogą pojawić się problemy z jej używaniem, jednak praktyka czyni mistrza. Specjalna szczoteczka dociera do najmniejszych włosków i znakomicie je rozdziela. Niestety, jest też minus – nabieramy na nią znacznie więcej tuszu niż potrzebujemy. Konieczne jest użycie chusteczki i usunięcie ze szczoteczki nadmiaru produktu. W przeciwnym razie włoski się posklejają i pokryją je grudki.

No dobrze, to teraz nieco o efektach. Producent obiecuje wyraźnie zwiększoną objętość rzęs (aż 9-krotnie!). Oczywiście, jest to nieprawdą. Tusz dobrze rozczesuje włosy, pogrubia je i nieco wydłuża, a także podkręca, jednak nie ma tutaj mowy o aż tak zwiększonej objętości.

Produkt nadaje rzęsom kolor głębokiej czerni i bardzo ładnie podkreśla oko. Plusem jest brak „efektu pandy”, tusz nie osypuje się i jest odpowiedni do dziennego make-upu. Bardziej wprawione osoby z pewnością wyczarują różne rodzaje makijażu oka, bo ta szczoteczka daje takie możliwości.

Produkt Miss Sporty jest łatwo dostępny, a jego koszt wynosi ok. 15 zł. Często można go nabyć również na promocji w Rossmannie. W tej kategorii cenowej jest to dobry tusz, który warto wypróbować.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: tusze do rzęs
Marka: Miss Sporty
Rodzaj: niewodoodporne
Właściwości: pogrubiające, wydłużające
Pojemność: 12 ml
Opakowanie: plastikowe z silikonową szczoteczką
Cena: ok. 15 zł
Dla kogo? Dla kobiet, którym zależy na zwiększonej objętości rzęs.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here