Tusz do rzęs to kolejna propozycja marki Miss Sporty ze skierowanej do nastolatek i młodych kobiet linii Really Me! Tak jak wszystkie kosmetyki z tej serii, także maskara może poszczycić się cukierkowo słodkim opakowaniem — błękitnym z różową nakrętką. Jeśli chodzi o jego właściwości — ma on za zadanie pogrubiać rzęsy oraz stopniowo nadawać im kolor. Sprawdźmy więc, co kryje się wewnątrz uroczego opakowania.

A przede wszystkim kryje się zwyczajna, klasyczna szczoteczka. Ma ona doskonale wszystkim znany kształt — widocznie marka nie zdecydowała się na modne w ostatnim czasie eksperymenty z różnorodnymi formami aplikatorów. Włoski są dosyć gęste, choć sama szczoteczka jest przeciętnej grubości.

O konsystencji tuszu również nie można wiele powiedzieć. Jest ona dość zadowalająca, niezbyt rzadka i niezbyt gęsta. Dobrze koresponduje z aplikatorem i bez większych trudności daje się rozprowadzać na rzęsach. Szczoteczce całkiem sprawnie idzie nakładanie tuszu nawet na cienkie i krótkie włoski, więc maskara powinna przypaść do gustu dziewczynom o niezbyt wyrazistych rzęsach.

Jeśli chodzi o obiecane pogrubienie, efekt również jest nienajgorszy. Włoski są zdecydowanie wyraźniejsze, lekko rozdzielone, spojrzenie zyskuje intensywności. Ciekawym efektem jest owa stopniowa koloryzacja — można powiedzieć, że swój ostateczny kolor, maskara ujawnia dopiero po kilku chwilach od nałożenia, gdy już wyschnie. Czy jest to spektakularna zmiana? Raczej nie, choć być może przyciemnienie rzęs zyskuje wtedy bardziej naturalny wygląd.

Trwałość maskary jest przeciętna. Nie rozmazuje się, choć może się nieco osypywać, zwłaszcza po długim i męczącym dniu. Mimo, to raczej nie trzeba się bać efektu pandy, choć jeśli cenimy sobie długotrwałe efekty, raczej powinnyśmy poszukać innego tuszu.

Maskara Really Me! jest podobna do pozostałych kosmetyków z serii Miss Sporty nie tylko jeśli chodzi o pastelowe opakowanie, ale również w przypadku działania. Nie jest to kosmetyk z wysokiej półki, nie ma więc co się po nim spodziewać spektakularnych rezultatów. Jako pierwszy, tani tusz do rzęs może się sprawdzić — będzie w sam raz do nauki tworzenia makijażu i pomoże delikatnie podkreślić urodę.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: makijaż
Marka: Miss Sporty
Rodzaj: tusz do rzęs
Właściwości: koloryzujące, pogrubiające
Pojemność: 5,7 ml
Opakowanie: klasyczne
Cena: 16,99 zł
Dla kogo? Dla nastolatek poszukujących tuszu do rzęs o lekkim działaniu.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here