Królowa jest tylko jedna — i możesz być nią właśnie ty, dzięki maskarze Queen Size od Wibo. Polska marka oferuje tusz, który sprawi, że twoje rzęsy zyskają pełne rozmachu pogrubienie i podkręcenie, a spojrzenie nabierze iście królewskiej mocy.

Tusz Wibo został wyposażony w dość grubą szczoteczkę z naturalnego włosia, osadzoną na raczej krótkim trzonku. Kształt szczoteczki jest lekko wygięty — jej węższy koniec został delikatnie zakrzywiony. Włoski są krótkie, gęste i puszyste — można mieć pewność, że dzięki temu aplikator dotrze do każdej, nawet najkrótszej i najcieńszej rzęsy.

Konsystencja tuszu jest bardzo gęsta i to stanowi pierwsze zastrzeżenie w stosunku do produktu. Oczywiście, taka formuła nie zawsze musi być wadą, z pewnością wiele kobiet mogłoby ją pochwalić. Jednak w przypadku maskary Queen Size zwarta konsystencja nieszczególnie się sprawdza — tusz co prawda ładnie pogrubia rzęsy, ale niestety zostawia na nich wiele grudek, których pozbycie się kosztuje sporo trudu. Poza tym, jeśli zechcemy pociągnąć włoski więcej niż jedną warstwą kosmetyku, musimy liczyć się z tym, że produkt sklei nam rzęsy.

Jeśli chodzi o zalety, trzeba przyznać, że Queen Size jest maskarą świetnie napigmentowaną, która oferuje wyjątkowo głęboki, aksamitny odcień czerni. Szczoteczka aplikuje tusz od nasady rzęs aż po same ich końce, nadając im efekt silnego wydłużenia. Gdyby nie nadmierna gęstość i lepkość tuszu, z pewnością byłaby w stanie również ładnie je rozczesać. Tusz cechuje się wysoką trwałością — nie kruszy się, nie osypuje i nie rozmazuje, bez większych problemów jest w stanie wytrzymać na rzęsach przez cały dzień.

Do prawdziwej królewskości maskarze firmy Wibo trochę brakuje. Mimo wszystko, w swoim przedziale cenowym jest to całkiem porządny tusz, który sprawdzi się, jeśli potrzebujemy niedrogiego kosmetyku do używania na co dzień.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: tusze do rzęs
Marka: Wibo
Rodzaj: niewodoodporne
Właściwości: pogrubienie, wydłużenie, podkręcenie
Pojemność: 11 ml
Opakowanie: klasyczne
Liczba odcieni: 1
Cena: 15,99 zł
Dla kogo? Dla kobiet, które chcą wykonać szybki, dzienny makijaż z efektem 3w1: pogrubienie rzęs, podkręcenie i ekstremalne wydłużenie.
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here