Konturowanie powoli staje się standardem i nic w tym dziwnego — ten makijażowi trick pozwala przecież wydobyć atuty oblicza i zatuszować niedoskonałości jego kształtu. Puder brązujący w odpowiednim odcieniu pomoże wyszczuplić, skrócić lub zmodyfikować odpowiednie partie twarzy. Brązer marki Rimmel obiecuje sprawdzić się w tej roli, a ponadto nadać skórze delikatną, naturalną opaleniznę.

Rimmel proponuje puder brązujący w postaci prasowanej, więc oczywiście aplikacja musi odbywać się za pomocą pędzla kosmetycznego odpowiedniego rodzaju. Konsystencja produktu jest dość mocno zbita, więc raczej nie ma obaw, że na pędzel nabierze się zbyt dużo produktu. Dzięki temu jest on wydajny — jedno opakowanie nawet przy codziennym stosowaniu powinno wystarczyć na długi czas.

Aplikacja jest łatwa, puder gładko się rozprowadza, ma lekki charakter i miękko dopasowuje się do naturalnego koloru cery, która wygląda wtedy na delikatnie muśniętą słońcem. Nie ma mowy o nieestetycznych plamach na policzkach czy jaskrawym odcinaniu się brązera od reszty twarzy. Kosmetyk jest jednym ze stosunkowo niewielu pudrów brązujących na rynku, które nie posiadają błyszczących drobinek — dzięki temu daje matowe, aksamitne wykończenie. Jest również dosyć trwały — nie ściera się, ani nie osypuje ze skóry.

Wadę kosmetyku stanowi natomiast plastikowe, odkręcane opakowanie. Jest ono dosyć delikatne, wieczko łatwo się otwiera, przez co zachodzi ryzyko, że puder wyleci lub pokruszy się pod wpływem nacisku.

Ze względu na swój matowy charakter puder dobrze sprawdzi się jako komponent dziennego, lekkiego makijażu. Z tego też powodu mogą go polubić posiadaczki cery tłustej — brązer nie spowoduje dodatkowego błyszczenia się skóry.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: puder
Marka: Rimmel
Właściwości: brązujące
Pojemność: 14 g
Opakowanie: klasyczne
Liczba odcieni: 2
Cena: 25,00 zł
Dla kogo? Dla wprawionych w konturowaniu twarzy i tych, które dopiero zaczynają przygodę z tego typu makijażem. Dla wszystkich, które chcą nadać swojej twarzy poświatę delikatnej złocistej opalenizny.

 

mm
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ