Modny efekt manicuru na wiosnę? To mocny, fluorescencyjny kolor! Do łask wracają neony. Pojawiły się także w najnowszej kolekcji lakierów do paznokci Lovely. Do wyboru aż 5 odcieni: neonowy żółty, pomarańczowy, różowy, zielony i morski. Kolory przepięknie się prezentują, zarówno w buteleczkach, jak i na paznokciach.

Trzeba przyznać, że ten lakier bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Jego właściwości zdecydowanie przewyższają pułap cenowy. Lakier ma bardzo dobre krycie i intensywną pigmentację. Wystarczy już jedna warstwa, aby uzyskać nasycony kolor bez prześwitów. Bez bazy i lakieru nawierzchniowego lakier utrzymał się na naszych pazurkach przez 5 dni (niemal bez najmniejszego uszczerbku!). To chyba dowód, że z jego trwałości mamy prawo być całkiem zadowolone.

Lakier bardzo dobrze rozprowadza się na paznokciach dzięki pędzelkowi o wygodnym kształcie i niezbyt rzadkiej konsystencji. Bardzo szybko wysycha. Świetnie wygląda zarówno solo, jak i w połączeniu z innymi (niekoniecznie neonowymi) kolorami. Świetny produkt, absolutnie nie ma do czego się przyczepić! 😉

CECHY PRODUKTU
Kategoria:  lakiery do paznokci
Marka:  Lovely
Rodzaj: lakier do paznokci, neonowy
Właściwości:  intensywny, neonowy kolor; mocna pigmentacja i krycie; trwałość
Pojemność:  8 ml
Opakowanie:  klasyczne
Liczba odcieni:  5
Cena:  8,49 zł
Dla kogo?  Dla każdej nowoczesnej kobiety i dziewczyny. Dla fanek wyrazistych, neonowych kolorów. Dla wymagających trwałości i mocnego pokrycia.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here