Marka Bell prezentuje rewolucyjny lakier, który nie tylko nada paznokciom głęboki, szlachetny kolor, ale również pozwoli im oddychać. Gdy inne emalie “zaklejają” płytki paznokci, Air Flow umożliwia swobodny dopływ tlenu, co chroni je przed nadmiernym wysuszeniem i zniszczeniem. Producent zachwala również wyjątkową trwałość kosmetyku — dzięki wykorzystaniu mechanizmu inspirowanego biologią kwiatu lotosu, powierzchnia emalii ma odpychać kropelki wody i wykazywać wysoką odporność na ścieranie.

Lakier marki Bell ma dość rzadką konsystencję, ale w tym przypadku nie jest to wada, gdyż kosmetyk bynajmniej nie ścieka z paznokcia, za to łatwo się rozprowadza i dobrze przywiera. Po nałożeniu pierwszej warstwy mogą powstawać niewielkie smugi i prześwity, jednak znikają one po kolejnym malowaniu, a kolor staje się wtedy bardziej nasycony. Niestety, lakier ma tendencję do tworzenia pęcherzyków na powierzchni, wobec czego musimy być naprawdę uważne podczas aplikacji. Dołączony do produktu pędzelek jest szeroki i lekko spłaszczony. Nabiera dość duże ilości kosmetyku, co przy jego konsystencji należy zaliczyć na plus — cienki pędzelek mógłby utrudniać nakładanie preparatu i wydłużać czas wykonania manicure’u.

Air Flow wysycha dosyć szybko, już po kilku minutach powinien stwardnieć na tyle, by nie zaszło ryzyko odciśnięcia na powierzchni tzw. “wzorków”. Kolory lakierów są ładne, intensywne, w miarę dobrze napigmentowane. Jeśli zaś chodzi o trwałość emalii — raczej nie jest ona tak spektakularna, jak zapewnia nas producent. Nie jest jednak zła — lakier wytrzymuje bowiem około 3 dni bez większych uszkodzeń. Jeśli zdecydujemy się na zmywanie naczyń, brzegi paznokci bardzo szybko się zetrą, choć odpryski raczej nie powinny się pojawić.

Trudno stwierdzić, czy prawdziwe jest zapewnienie twórców lakieru o przepuszczaniu przez niego powietrza. Być może zasługą tej formuły jest pewna “lekkość” emalii, której właściwie nie czuć na paznokciach, nawet po nałożeniu podwójnej warstwy.

Kosmetyk przygotowany przez firmę Bell, to propozycja z niższej półki — lakier ładnie prezentuje się na dłoniach i jak na swoją niewysoką cenę nie sprawia szczególnych kłopotów, ale nie przynosi opisanych przez twórców, zachwycających efektów.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: malowanie paznokci
Marka: Bell
Rodzaj: manicure
Właściwości: barwiące
Pojemność: 10 ml
Opakowanie: szklana buteleczka z pędzelkiem
Liczba odcieni: 10
Cena: 10,00 zł
Dla kogo? Dla osób, które chcą by ich paznokcie nie tylko zachwycały intensywnym kolorem, ale także były mocne i pełne zdrowia.
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here