Manicure hybrydowy, a więc utwardzany lampami LED lub UV, ze względu na swoją wysoką trwałość staje się coraz bardziej popularny. Lampy to jednak nie wszystko. Dobranie odpowiedniego lakieru jest tu tak samo ważne, jak w przypadku zwykłego malowania paznokci. Semilac przedstawia serię emalii stworzonych do stylizacji hybrydowych — dzięki najnowocześniejszej technologii użytej do przygotowania produktów, mają się one cechować najwyższą jakością, trwałością i intensywnością kolorów.

Lakiery z linii Diamond Cosmetics nie przysparzają problemów swoją konsystencją. Jest ona odpowiednio gęsta, co powoduje, że kosmetyki dobrze rozprowadzają się na paznokciach. Aplikatory, w które wyposażone są emalie, są bardzo wygodne i nakładają odpowiednie ilości płynu. Produkt nie spływa, nie tworzy grudek ani pęcherzyków, nie zasycha też zbyt szybko, dzięki czemu możemy spokojnie i dokładnie pokryć lakierem nawet najdłuższe paznokcie.

Na osobną pochwałę zasługuje bardzo szeroka paleta kolorystyczna. Trzeba przyznać, że Semilac naprawdę się postarał i przygotował wachlarz kolorów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W dodatku każdy kosmetyk ma oryginalną, nietuzinkową nazwę, co również uprzyjemnia proces poszukiwania emalii do naszej kolekcji. Mamy więc do wyboru Blueberry Kiss i Coral Beach, Racing Car i Queen of The Night, Caribbean Sea i Creamy Cookie… Wszystkie kolory są bardzo intensywne, choć naklejki na butelkach prezentują barwy nieco inne od rzeczywistych odcieni produktów.

Trwałość lakierów Semilac można określić jako dobrą. W nienaruszonym stanie, bez odpadania i ścierania się, mogą przetrwać około 3 tygodnie. Przez cały ten czas manicure utrzymuje połysk i żywy kolor. Zdejmowanie emalii również nie stanowi problemu, a po ostatecznym usunięciu lakieru, paznokcie są w dobrym stanie.

Niestety, lakierom z tej serii, zdarza się uczulać. Należy więc pilnie obserwować co się z nami dzieje podczas noszenia manicure’u wykonanego za pomocą kosmetyków tej marki, a w razie wystąpienia jakichkolwiek negatywnych objawów — jak najszybciej zdjąć hybrydy.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: malowanie paznokci
Marka: Semilac
Rodzaj: manicure
Właściwości: barwiące
Pojemność: 7 ml
Opakowanie: szklana buteleczka z pędzelkiem
Cena: 29,00 zł
Dla kogo? Dla pań poszukujących idealnego lakieru do wykonania bardzo trwałego manicure’u hybrydowego.
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here