Gdy przygotowujemy się na szaloną noc w klubie czy na domówce, od lakieru do paznokci wymagamy nie tylko intensywnego koloru, ale również krótkiego czasu schnięcia. Marka Miss Sporty postanowiła odpowiedzieć na te potrzeby i stworzyła szybkoschnący, intensywnie kolorowy lakier, który powinien zachwycić imprezowiczki na całym świecie.

Pierwszym minusem lakierów tej firmy jest brak oznaczenia odcieni na buteleczkach. Przy wyborze koloru trzeba się więc kierować intuicją i własnymi obserwacjami, choć z racji średnio rozbudowanej palety kolorystycznej nie jest to zbyt trudne zadanie. Odcienie z serii Clubbing Colours opisywane jako odważne i szalone, są rzeczywiście dosyć interesujące, przywodzą na myśl beztroskie imprezy podczas upalnego lata. Emalie wydają się być dobrze napigmentowane, ich kolory są soczyste, niektóre nawet trochę jaskrawe.

Lakiery zostały wyposażone w szeroki, lekko zaokrąglony, gruby pędzelek, który nabiera duże ilości płynu, w związku z czym niemal za jednym pociągnięciem można pokryć cały paznokieć. Konsystencja kosmetyku jest dosyć gęsta, ale nieutrudniająca aplikacji — daje się on gładko rozprowadzać, raczej nie tworzy smug i prześwitów, choć zdarza mu się gęstnieć, gdy zbyt długo operujemy pędzelkiem.

Jeśli chodzi o obiecane przez twórców szybkie schnięcie, rzeczywiście, czas oczekiwania na zastygnięcie kosmetyku nie jest zbyt długi. Po nałożeniu jednej warstwy należy odczekać około 3 minut — czas ten trochę się wydłuża w przypadku podwójnego pomalowania paznokci — wówczas trzeba poczekać 4-5 minut. Po tym czasie produkt już się nie klei, jednak wciąż nie jest zupełnie suchy i twardy, wobec czego zachodzi ryzyko odciśnięcia na powierzchni niechcianych „wzorków”.

Biorąc pod uwagę niewysoką cenę lakieru, jego jakość można ocenić jako przeciętną. Bez odpryskiwania i startych brzegów jest w stanie utrzymać się przez około 3 dni. Emalie z tej serii Miss Sporty zgodnie z nazwą najlepiej nadają się na imprezę — łatwo się aplikują, szybko schną, robią wrażenie barwami, a w idealnym stanie utrzymają się wystarczająco długo, by świetnie prezentować się podczas całonocnej zabawy.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: manicure
Marka: Miss Sporty
Rodzaj: lakier
Właściwości: nadające kolor
Pojemność: 7 ml
Opakowanie: szklany flakon z pędzelkiem
Liczba odcieni: 18
Cena: 6 zł
Dla kogo? Dla uwielbiających zabawę kobiet i nastolatek, które poszukują błyskawicznie schnących lakierów w dyskotekowych kolorach.
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here