Nakładanie różnorodnych preparatów do stylizacji obciąża płytkę paznokcia, może też prowadzić do jej zniszczenia, przesuszenia i żółknięcia. Marka Inglot oferuje lakier przeznaczony do pielęgnacji tego typu paznokci, mający działanie wybielające oraz nadający delikatny, kremowy kolor.

W składzie lakieru znajduje się olejek z wiesiołka, ekstrakt z zielonej herbaty i pantenol. Wszystkie te substancje mają za zadanie zapewnić paznokciom optymalne nawilżenie i wygładzenie. Wiesiołek odżywi, bogata w witaminy zielona herbata zapewni ukojenie, a pantenol, charakteryzujący się dużą łatwością przenikania w głąb paznokci, jest w stanie bardzo szybko poprawić stan zniszczonej płytki.

Lakier ma bardzo przyjemną konsystencję — jedwabistą i dającą się łatwo rozprowadzać. Produkt ma delikatny kolor — mleczny, lekko przezroczysty. Po pomalowaniu jedną warstwą, lakieru prawie nie widać, manicure najlepiej prezentuje się, gdy nałożymy dwie warstwy kosmetyku. Niewielką wadą produktu marki Inglot jest skłonność do pozostawiania smug, zwłaszcza w przypadku nieuważnego malowania. Jednak ogólnie rzecz biorąc, Nail Whitener sprawia korzystne wrażenie podczas nakładania, cechuje się też dobrą trwałością — jeśli nie mamy w planach ciężkich prac w domu i ogrodzie, produkt bez odpryskiwania powinien utrzymać się przez około tydzień.

Jeśli chodzi o obiecane wybielenie, trudno dokładnie stwierdzić, czy kosmetyk spełniłby swoje zadanie w przypadku bardzo silnie zniszczonych i pożółkłych paznokci. Jednak jeśli chodzi o płytki lekko przesuszone i zmęczone ekspozycją na chemiczne preparaty, efekty są zadowalające. Paznokcie rzeczywiście wydają się nieco jaśniejsze, zdrowsze i mocniejsze. Z całą pewnością da się powiedzieć, że za pomocą lakieru marki Inglot można wykonać bardzo ładny, minimalistyczny manicure, sprawiający schludne, dyskretnie eleganckie wrażenie.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: paznokcie
Marka: Inglot
Rodzaj: lakiery do paznokci
Właściwości: rozjaśniające, odżywcze
Pojemność: 15 ml
Opakowanie: szklany flakon z pędzelkiem
Liczba odcieni: 1
Cena: 28,00 zł
Dla kogo? Dla osób pragnących zregenerować żółknące, wysuszone paznokcie i dla miłośniczek minimalistycznego manicure.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
mm
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ