Nakładanie różnorodnych preparatów do stylizacji obciąża płytkę paznokcia, może też prowadzić do jej zniszczenia, przesuszenia i żółknięcia. Marka Inglot oferuje lakier przeznaczony do pielęgnacji tego typu paznokci, mający działanie wybielające oraz nadający delikatny, kremowy kolor.

W składzie lakieru znajduje się olejek z wiesiołka, ekstrakt z zielonej herbaty i pantenol. Wszystkie te substancje mają za zadanie zapewnić paznokciom optymalne nawilżenie i wygładzenie. Wiesiołek odżywi, bogata w witaminy zielona herbata zapewni ukojenie, a pantenol, charakteryzujący się dużą łatwością przenikania w głąb paznokci, jest w stanie bardzo szybko poprawić stan zniszczonej płytki.

Lakier ma bardzo przyjemną konsystencję — jedwabistą i dającą się łatwo rozprowadzać. Produkt ma delikatny kolor — mleczny, lekko przezroczysty. Po pomalowaniu jedną warstwą, lakieru prawie nie widać, manicure najlepiej prezentuje się, gdy nałożymy dwie warstwy kosmetyku. Niewielką wadą produktu marki Inglot jest skłonność do pozostawiania smug, zwłaszcza w przypadku nieuważnego malowania. Jednak ogólnie rzecz biorąc, Nail Whitener sprawia korzystne wrażenie podczas nakładania, cechuje się też dobrą trwałością — jeśli nie mamy w planach ciężkich prac w domu i ogrodzie, produkt bez odpryskiwania powinien utrzymać się przez około tydzień.

Jeśli chodzi o obiecane wybielenie, trudno dokładnie stwierdzić, czy kosmetyk spełniłby swoje zadanie w przypadku bardzo silnie zniszczonych i pożółkłych paznokci. Jednak jeśli chodzi o płytki lekko przesuszone i zmęczone ekspozycją na chemiczne preparaty, efekty są zadowalające. Paznokcie rzeczywiście wydają się nieco jaśniejsze, zdrowsze i mocniejsze. Z całą pewnością da się powiedzieć, że za pomocą lakieru marki Inglot można wykonać bardzo ładny, minimalistyczny manicure, sprawiający schludne, dyskretnie eleganckie wrażenie.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: paznokcie
Marka: Inglot
Rodzaj: lakiery do paznokci
Właściwości: rozjaśniające, odżywcze
Pojemność: 15 ml
Opakowanie: szklany flakon z pędzelkiem
Liczba odcieni: 1
Cena: 28,00 zł
Dla kogo? Dla osób pragnących zregenerować żółknące, wysuszone paznokcie i dla miłośniczek minimalistycznego manicure.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here