Revlon prezentuje nam kolejną serię swoich lakierów, tym razem reklamując ją jako wyposażoną w specjalną formułę chroniącą kolor przed blaknięciem i zapewniającą szybką, łatwą aplikację. Emalia ma za zadanie otulać paznokcie prawdziwie karnawałowymi kolorami — wachlarz odcieni obejmuje nasycone błękity, soczyste czerwienie, energetyczne pomarańcze, słodkie róże i lakiery brokatowe. Miłośniczki pastelowych kolorów powinny zainteresować barwy cappuccino, écru i łagodnej mięty.

Kosmetyk dosyć łatwo daje się rozprowadzić na paznokciach, choć przy jaśniejszych kolorach na powierzchni tworzą się nieestetyczne smugi, których można się pozbyć tylko przez nałożenie kolejnych warstw produktu. Pędzelek jest cienki, ale o ile nie należymy do wrogów tego rodzaju aplikatora, możemy być z niego zadowolone. Nabiera on raczej małe ilości płynu, co w połączeniu z jego niewielkimi rozmiarami sprawia, że można za jego pomocą wygodnie pomalować brzegi paznokci przy samych skórkach.

Lakier nie tworzy grudek, nie spływa z płytki paznokcia, na powierzchni emalii nie tworzą się pęcherzyki powietrza. Po wyschnięciu kolor staje się jeszcze bardziej soczysty, bardzo ładnie odbija światło, tworząc elegancki połysk.

Na tym kończą się jednak zalety kosmetyku. Mimo specjalnej formuły mającej chronić lakier, jego trwałość jest bardzo niska, zwłaszcza jak na produkt w tym przedziale cenowym. Emalia szybko zaczyna odpryskiwać, zdarza się, że odchodzi całymi płatami, a na brzegach wyciera się wkrótce po pomalowaniu. Absolutny rekord wytrzymałości lakieru to 3 dni — niezbyt imponujący wynik, jak na markę ciesząca się pewną renomą. Opakowanie jest duże, ale nie musimy martwić się o świeżość lakieru — w miarę upływu czasu nie gęstnieje.

Revlon oferuje nam bardzo interesującą i rozbudowaną paletę kolorystyczną, która rzeczywiście może kusić, by dać szansę któremuś z lakierów. Jednak decydując się na zakup, musimy przygotować się na częste poprawianie naszego manicure’u.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: malowanie paznokci
Marka: Revlon
Rodzaj: manicure
Właściwości: barwiące
Pojemność: 14,7 ml
Opakowanie: szklana buteleczka z pędzelkiem
Liczba odcieni: 72
Cena: 22,90 zł
Dla kogo? Dla poszukujących szerokiej palety intensywnych, soczystych kolorów.
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here