Kolekcja lakierów Street Fashion Vinylmania została zainspirowana wielkomiejskim szykiem największych metropolii — znajdziemy tu intensywne kolory ulicznych neonów, ale też pastelowe barwy przywodzące na myśl kwiaty na miejskich klombach. Virtual oferuje jednak nie tylko oszałamiającą paletę barwną, ale również wyjątkową trwałość lakieru — mają to spowodować polimery winylowe, zapewniające emalii elastyczność i wytrzymałość.

Pędzelek, w który wyposażone są lakiery, jest średniej długości i grubości, nieco szerszy na końcu, delikatnie zaokrąglony. Konsystencja lakierów jest dosyć rzadka, lejąca się, ale pędzelek w miarę dobrze radzi sobie z rozprowadzeniem jej na powierzchni paznokcia. Niestety, jedna warstwa nie wystarczy — trzeba pomalować płytki paznokci przynajmniej dwukrotnie, aby emalia dobrze je pokryła i nie tworzyły się prześwity. Na powierzchni nie powstają jednak pęcherzyki powietrza, więc bez obaw można nałożyć dość grubą warstwę kosmetyku.

Kolory lakierów są rzeczywiście interesujące. Dobrze napigmentowane, intensywne, dostępne w szerokiej palecie barwnej. Po nałożeniu, kosmetyk wysycha szybko, nie ma większego ryzyka, że coś się odciśnie na lakierze.

Jeśli chodzi o trwałość lakieru, można ją ocenić jako dosyć dobrą. Utrzymuje się on na paznokciach przez około 3 dni, po tym czasie zaczyna niestety odpryskiwać, a czasem nawet odchodzić płatami. Żeby przedłużyć żywotność emalii, zdecydowanie należy użyć top coatu — lakier wytrzyma wtedy we w miarę dobrej kondycji około 4-5 dni, choć raczej nie uda się uniknąć przytarcia brzegów.

Lakiery marki Joko to produkty dobre w swoim przedziale cenowym. Za tę kwotę możemy spodziewać się ładnych, intensywnych kolorów, odpowiedniej konsystencji i krótkiego czasu potrzebnego do wyschnięcia emalii. Jeśli chodzi o trwałość, jest ona zadowalająca — 3 lub 4 dni bez odprysków i zarysowań, nie jest może bardzo imponującym wynikiem, ale całkiem niezłym biorąc pod uwagę cenę lakieru.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: manicure
Marka: Joko
Rodzaj: lakier do paznokci
Właściwości: barwiące
Pojemność: 10 ml
Opakowanie: szklana buteleczka z pędzelkiem
Liczba odcieni: 30
Cena: ok. 8,99 zł
Dla kogo? Dla poszukujących interesującej palety barwnej i zadowalającej trwałości lakieru.
mm
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ