Kolekcja lakierów Street Fashion Vinylmania została zainspirowana wielkomiejskim szykiem największych metropolii — znajdziemy tu intensywne kolory ulicznych neonów, ale też pastelowe barwy przywodzące na myśl kwiaty na miejskich klombach. Virtual oferuje jednak nie tylko oszałamiającą paletę barwną, ale również wyjątkową trwałość lakieru — mają to spowodować polimery winylowe, zapewniające emalii elastyczność i wytrzymałość.

Pędzelek, w który wyposażone są lakiery, jest średniej długości i grubości, nieco szerszy na końcu, delikatnie zaokrąglony. Konsystencja lakierów jest dosyć rzadka, lejąca się, ale pędzelek w miarę dobrze radzi sobie z rozprowadzeniem jej na powierzchni paznokcia. Niestety, jedna warstwa nie wystarczy — trzeba pomalować płytki paznokci przynajmniej dwukrotnie, aby emalia dobrze je pokryła i nie tworzyły się prześwity. Na powierzchni nie powstają jednak pęcherzyki powietrza, więc bez obaw można nałożyć dość grubą warstwę kosmetyku.

Kolory lakierów są rzeczywiście interesujące. Dobrze napigmentowane, intensywne, dostępne w szerokiej palecie barwnej. Po nałożeniu, kosmetyk wysycha szybko, nie ma większego ryzyka, że coś się odciśnie na lakierze.

Jeśli chodzi o trwałość lakieru, można ją ocenić jako dosyć dobrą. Utrzymuje się on na paznokciach przez około 3 dni, po tym czasie zaczyna niestety odpryskiwać, a czasem nawet odchodzić płatami. Żeby przedłużyć żywotność emalii, zdecydowanie należy użyć top coatu — lakier wytrzyma wtedy we w miarę dobrej kondycji około 4-5 dni, choć raczej nie uda się uniknąć przytarcia brzegów.

Lakiery marki Joko to produkty dobre w swoim przedziale cenowym. Za tę kwotę możemy spodziewać się ładnych, intensywnych kolorów, odpowiedniej konsystencji i krótkiego czasu potrzebnego do wyschnięcia emalii. Jeśli chodzi o trwałość, jest ona zadowalająca — 3 lub 4 dni bez odprysków i zarysowań, nie jest może bardzo imponującym wynikiem, ale całkiem niezłym biorąc pod uwagę cenę lakieru.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: manicure
Marka: Joko
Rodzaj: lakier do paznokci
Właściwości: barwiące
Pojemność: 10 ml
Opakowanie: szklana buteleczka z pędzelkiem
Liczba odcieni: 30
Cena: ok. 8,99 zł
Dla kogo? Dla poszukujących interesującej palety barwnej i zadowalającej trwałości lakieru.
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here