Szukasz skutecznego sposobu na poprawę wyglądu swoich paznokci? Jeśli są pozbawione blasku, poszarzałe, łamliwe lub rozdwojone, powinnaś wypróbować odżywkę, która radzi sobie z kilkoma problemami na raz. Tak działa nowość od marki Bielenda: multifunkcyjna odżywka do paznokci Płynne Złoto, która kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu oraz kondycji paznokci. Producent obiecuje aż 10 działań regenerujących i naprawczych, w myśl których odżywka poprawia kondycję zniszczonych paznokci, wyrównuje bruzdy, nierówności i uszkodzenia płytki paznokciowej, niweluje przebarwienia, nabłyszcza, tworzy powłokę przed uszkodzeniami mechanicznymi, zapobiega łamaniu, kruszeniu i rozdwajaniu paznokci.

Ponadto produkt zwiększa szansę na zdrowszy wzrost paznokcia i sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Szybko schnie, daje subtelne i naturalne wykończenie oraz natychmiastowy efekt zadbanych paznokci. Preparat opiera się na programie Zaawansowanej Totalnej Odnowy Paznokcia Advanced Nail eXtreme 10 (ABX-10). Działanie oparte jest na inspiracji profesjonalnymi zabiegami z salonu kosmetycznego. Nie zawiera formaldehydu, nie wymaga użycia lampy UV.

Odżywka bardzo łatwo rozprowadza się na paznokciach i rzeczywiście błyskawicznie schnie. Już jedna, cienka warstwa daje lekko połyskujące wykończenie i efekt eleganckiego manicuru. Jeśli chodzi o wielofunkcyjność i szereg działań obiecywanych przez producenta, należy nastawić się na to, iż rezultaty zobaczymy dopiero po dłuższym stosowaniu produktu, a ich finalny efekt zależy od wyjściowej kondycji naszych paznokci. Można zaobserwować, że rzeczywiście stają się one nieco twardsze i odzyskują blask. To dobry produkt, który raczej spełnia swoje zadania, jednak nie działa w sposób spektakularny i natychmiastowy. Stopniowo przyczynia się do poprawy kondycji paznokci. Nadaje się do stosowania samodzielnie lub jako baza pod lakier. Na powierzchni paznokcia tworzy dosyć elastyczną powłokę, która zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Odżywka jest dość trwała, utrzymuje się na paznokciach do kilku dni bez większych odprysków. Produkt jest wydajny i ma długi termin przydatności (18 miesięcy). Produkt wart wypróbowania.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja paznokci
Marka: Bielenda
Rodzaj: wielofunkcyjna odżywka do paznokci
Właściwości: poprawia kondycję zniszczonych paznokci, wyrównuje bruzdy, nierówności i uszkodzenia płytki paznokciowej, niweluje przebarwienia, nabłyszcza, tworzy powłokę przed uszkodzeniami mechanicznymi, zapobiega łamaniu, kruszeniu i rozdwajaniu paznokci, zwiększa szansę na zdrowszy wzrost paznokcia, sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk, szybko schnie, daje subtelne, naturalne wykończenie
Pojemność: 11 ml
Opakowanie: tradycyjne
Cena: 12,99 zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety, której zależy na szybkiej poprawie kondycji paznokci.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here