Lśniące i zadbane paznokcie, niczym ze szkła? Tak działa najnowsza odżywka marki Bielenda, która pomaga redukować wiele częstych problemów z paznokciami jednocześnie. Multifunkcyjna odżywka Płynne Szkło w widoczny sposób poprawia wygląd i wzmacnia kondycję paznokci. Preparat opiera się na programie “Zaawansowanej Totalnej Odnowy Paznokci” Advanced Nail eXtreme 10 (ABX-10). To idea aż 10 korzyści pielęgnacyjnych i aplikacyjnych, które pozwalają kompleksowo zadbać o Twoje paznokcie.

Według opisu producenta, odżywka Płynne Szkło: wyrównuje bruzdy, nierówności i uszkodzenia płytki paznokciowej, tworzy powłokę przed uszkodzeniami mechanicznymi, daje subtelne, naturalne wykończenie, odświeża kolor paznokci, niweluje przebarwienia, idealnie sprawdza się jako baza pod lakier kolorowy, nabłyszcza, szybko schnie oraz utrzymuje się do 7 dni; może być stosowana do french manicure. Delikatny, lekko różowy odcień odżywki nadaje paznokciom naturalnego, zdrowego kolorytu. Nie zawiera szkodliwego formaldehydu, nadaje się do każdego typu paznokci, nie wymaga użycia lampy. Formuła została zainspirowana profesjonalnymi zabiegami kosmetycznymi.

Trzeba przyznać, że z działania tej odżywki byłyśmy bardzo zadowolone. Oczywiście nie wszystkie 10 działań pielęgnacyjnych widocznych jest gołym okiem już od pierwszej aplikacji. Odżywka pokrywa paznokcie naturalnym, transparentnym kolorem w odcieniu delikatnego różu. Pomaga wyrównać przebarwienia, poprawia koloryt. Daje efekt zadbanych i zdrowych, lekko nabłyszczonych pazurków. Z powodzeniem zastąpi bazę. Kolorowy lakier dobrze się trzyma, ale odżywka nie ma istotnego wpływu na jego trwałość. Mimo tego produkt zabezpiecza przed powstawaniem przebarwień, np. od bardzo ciemnych lakierów. Dosyć szybko wysycha, co jest niewątpliwym plusem produktu. Nie zauważyłyśmy działania, jeśli chodzi o eliminację bruzd i nierówności, ale być może jest to kwestia dłuższego okresu stosowania. Produkt z całą pewnością jest wydajny i spełnia większość obietnic producenta. Jego działanie nie jest spektakularne, ale wart jest swojej ceny.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja paznokci
Marka: Bielenda
Rodzaj: odżywka do paznokci
Właściwości: pielęgnuje, regeneruje, wzmacnia, poprawia wygląd i kondycję paznokci, wyrównuje bruzdy, nierówności i uszkodzenia płytki paznokciowej, tworzy powłokę przed uszkodzeniami mechanicznymi, daje subtelne, naturalne wykończenie, odświeża kolor paznokci, niweluje przebarwienia, nadaje się jako baza pod lakier, nabłyszcza, szybko schnie
Pojemność: 11 ml
Opakowanie: klasyczne
Cena: ok.13 zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety, która marzy o mocnych, zadbanych i lśniących paznokciach.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Zapach
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here