Na rynku dostępnych jest wiele odżywek i serum do paznokci, które kuszą klientów swoimi magicznymi właściwościami. Preparaty typu 8w1 czy 6w1 mają za zadanie wzmocnić i zregenerować płytki paznokci. Niestety, wiele z tych produktów posiada w składzie formaldehyd, który może wywołać skutki uboczne. Nasz wybór tym razem padł na odżywkę firmy Bielenda, która na szczęście nie zawiera wspomnianej substancji.

Zgodnie z obietnicą producenta CC Magic Nails, Power Extreme 10w1, Multifunkcyjna wzmacniająca odżywka-serum do paznokci to propozycja dla pań, które chcą odbudować płytkę paznokci i sprawić, aby były one mocniejsze i zdrowsze. W składzie produktu znajdziemy hydrolizowaną perłę, ekstrakt z planktonu, ekstrakt z alg morskich oraz wyciąg z kopru morskiego.

Trzeba przyznać, że odżywka „zachowuje się” bardziej jak lakier niż serum. Można ją stosować samodzielnie lub też wypróbować w roli bazy pod kolorowy lakier. Sama odżywka jest przeznaczona dla pań, które lubią perłowy połysk na paznokciach. Jeśli spojrzymy na płytki paznokci pod światło, to zobaczymy liczne niebieskie drobinki.

Odżywka dobrze utwardza paznokcie i sprawia, że są one nieco bardziej odporne na małe uszkodzenia. Produkt dobrze się rozprowadza – pomaga w tym dosyć szeroki, płaski pędzelek – a także bardzo szybko wysycha. Plusem jest również wydajność odżywki – nawet przy regularnym stosowaniu starczy nam na długi czas.

Efekt wyrównania i wygładzenia płytki jest widoczny od razu. Wspomniane utwardzenie oraz nadanie paznokciom połysku także. Przy dłuższym stosowaniu można także zauważyć, że paznokcie stają się troszkę mocniejsze. Widać, że odżywka działa, jednak efekt tego nie jest tak mocny, jak wcześniej zakładałyśmy. Nie zauważyłyśmy też żadnego pogorszenia się ogólnej kondycji paznokci po odstawieniu produktu.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja paznokci
Marka: Bielenda
Rodzaj: odżywki do paznokci
Właściwości: wzmacniające, regenerujące, odżywcze
Pojemność: 11 ml
Opakowanie: szklana buteleczka z pędzelkiem
Cena: ok. 12-13 zł
Dla kogo? Dla kobiet, którym zależy na wzmocnieniu i odżywieniu płytek paznokci. Dla pań, które lubią odżywki nadające paznokciom perłowy połysk.
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here