Dobra baza pod lakier jest w stanie zapewnić paznokciom odpowiednią pielęgnację, uchronić je przed wysuszeniem, a także sprawić, że kolorowa emalia zyska lepszą przyczepność. Podkładowy preparat przygotowany przez Nail Tek szczególnie dedykowany jest płytkom rozdwajającym się, miękkim, cienkim i łamliwym. Ma za zadanie również wygładzić powierzchnię paznokcia i wypełnić powstałe w nim ubytki.

Pędzelek dołączony do odżywki ma stosunkowo długie włosie, nie jest zbyt gruby, ani zbyt cienki, lekko rozszerza się na końcu. Z aplikacją kosmetyku nie ma żadnego problemu, tym bardziej, że jego konsystencja jest lejąca się, niezbyt gęsta, niewykazująca tendencji do gęstnienia. W butelce ma mleczny kolor, jednak po rozprowadzeniu na paznokciach staje się niewidoczny, zdradzając jedynie bardzo delikatne satynowe wykończenie. Dzięki temu, odżywkę można też nosić samodzielnie, np. na bardzo krótkich paznokciach potrzebujących regeneracji.

Jako baza, odżywka sprawdza się dobrze. Wysycha bardzo szybko, a kolorowy lakier rozprowadza się na niej bez żadnych kłopotów, nie tworzą się pęcherzyki powietrza ani grudki. Wydaje się też, że preparat zwiększa przyczepność emalii.

Jeśli chodzi o poprawę stanu paznokci, kosmetyk spełnia swoje zadanie tylko w pewnym stopniu, a rezultaty są widoczne dopiero po dłuższym czasie regularnego stosowania. Choć nie są to też rezultaty bardzo spektakularne, wzrost paznokci jest przyspieszony, płytka ulega lekkiemu wzmocnieniu, staje się grubsza i mniej podatna na łamanie i rozdwajanie się.
Efekty te nie trwają jednak długo. Gdy odstawimy odżywkę, właściwie wszystko wraca do poprzedniego stanu, paznokcie szybko stają się miękkie i łamliwe. Jeśli więc chcemy cieszyć się rezultatami działania preparatu, musimy używać go non stop.

Odżywka zaprezentowana przez Nail Tek, mimo wszystko najlepiej sprawdzi się jako baza pod kolorowy lakier. Ochroni paznokcie i zwiększy przyczepność lakieru. Jeśli jednak chodzi o właściwości regenerujące i wzmacniające — z tym bywa różnie.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: manicure
Marka: Nail Tek
Rodzaj: odżywka do paznokci
Właściwości: wygładzające, wzmacniające, regenerujące
Pojemność: 15 ml
Opakowanie: szklana butelka z pędzelkiem
Liczba odcieni: 1
Cena: ok. 25,00 zł
Dla kogo? Dla osób szukających preparatu, który zwiększy przyczepność kolorowego lakieru i przyniesie paznokciom ochronę przed wysuszeniem.
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here