Eveline posiada w swojej ofercie wiele odżywek do paznokci. Niektóre z nas chętnie sięgają po te produkty, inne omijają je z daleka. Prezentowana przez nas odżywka wyróżnia się na tle innych tego typu kosmetyków marki. Po pierwsze, nadaje kolor paznokciom. Po drugie, nie zawiera w składzie formaldehydu, który może powodować efekty uboczne w postaci m.in. bólu pod paznokciami.

Odżywka 6w1 Care & Colour ma za zadanie wzmocnić i zregenerować paznokcie. Produkt jest dostępny w trzech kolorach: Nude, Rose oraz French. Trzeba przyznać, że odżywkę tę trzeba traktować bardziej w roli lakieru do paznokci, ponieważ z racji nadawania koloru nie sprawdzi się w roli bazy, a przynajmniej nie każdy z odcieni produktu. Odcień Nude (przypomina raczej delikatny brąz niż beż) i odcień Rose zostawiają lekkie smugi oraz prześwity, dlatego też konieczne jest pokrycie paznokci kolejną warstwą produktu. French jest najbardziej delikatny z całej trójki, może stanowić również bazę pod inny lakier.

Produkt ma dosyć długi, cienki i płaski pędzelek, który nabiera odpowiednią ilość odżywki. Konsystencja jest taka, jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci, dlatego też nie ma żadnych problemów z rozprowadzeniem odżywki na powierzchni paznokci.

Ogromnym plusem jest fakt, że produkt bardzo szybko wysycha. W przypadku odcieni Nude oraz French zaletą jest również nadanie paznokciom połysku, który przy odcieniu Rose jest mniejszy. Odżywka trzyma się kilka dni, po tym czasie zaczyna się zdzierać z końcówek paznokci. W przypadku pracy fizycznej, np. pracy w ogrodzie czy gruntownego sprzątania domu produkt wytrzyma 1-2 dni.

No dobrze, a co z pielęgnacją? Przy regularnym stosowaniu paznokcie stają się mocniejsze, bardziej odporne na drobne urazy podczas wykonywania obowiązków domowych. Nie rosną jednak szybciej, nie widać również efektu wygładzenia powierzchni paznokci.

Odżywka jest dostępna w większości drogerii, jej cena nie jest wygórowana. Jeśli lubicie delikatny manicure, a przy tym chcecie nieco wzmocnić paznokcie, to produkt ten powinien przypaść Wam do gustu. Jednak jeśli Wasze paznokcie są mocno zniszczone lub też pracujecie fizycznie, to raczej nie będziecie zadowolone z efektów działania odżywki, jak też z jej trwałości.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja paznokci
Marka: Eveline
Rodzaj: odżywka nadająca kolor
Właściwości: regenerujące, koloryzujące, wzmacniające
Pojemność: 5 ml
Opakowanie: szklana buteleczka z pędzelkiem
Liczba odcieni: 3
Cena: ok. 8-9 zł
Dla kogo? Dla kobiet, które lubią kosmetyki typu 2w1. Dla wszystkich pań, które chcą poprawić ogólną kondycję paznokci.
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here