Nie masz cierpliwości do tradycyjnego zmywania paznokci płatkami zanurzonymi w zmywaczu? My też nie. Ale od niedawna nie musisz już tego robić. Zmywacz w gąbce to bowiem świetna alternatywa dla tradycyjnych produktów. Wystarczy, że włożysz paznokieć w gąbkę i parokrotnie przekręcisz. Paznokieć jest zmyty bardzo dokładnie, a cała operacja trwa kilka sekund. Bez żadnego pocierania, brudnych wacików, rozlanego zmywacza itp. Z powodzeniem radzi sobie nawet z ciemnym lakierem. Jest bardzo poręczny i niezwykle łatwy w użyciu, a dzięki zawartości aktywnej gliceryny natłuszcza oraz chroni płytkę paznokcia, wzmacniając i nadając jej naturalny połysk.

Zachwyciła nas wygoda użycia tego produktu. Zmycie lakieru z obu dłoni zajmuje dosłownie kilka sekund. Na początku można mieć obawy, czy aby produkt zmywa dokładnie. Zwłaszcza, jeśli malujemy ciemnymi lakierami. Z powodzeniem poradził sobie z czarnym i ciemnym bordo, a więc działa! Nie niszczy przy tym skóry ani paznokci. My stosowałyśmy go regularnie przez około 3 miesiące (na tyle mniej więcej wystarcza jedno opakowanie). Po takim czasie gąbka jest już na tyle brudna, że zmywacz trzeba wymienić na nowy. Mimo, iż produkt zawiera aceton, nie zauważyłyśmy, aby niszczył lub przesuszał skórki wokół nich. Gliceryna dodatkowo pielęgnuje paznokcie. Plusem jest także zapach: niezbyt chemiczny i nieuciążliwy, jak na produkt o takim składzie.

Ponieważ zawiera aceton, nadaje się również do usuwania lakieru hybrydowego. Zdecydowanym plusem produktu jest przede wszystkim wygoda użycia. Poręczne opakowanie nadaje się np. do podróży. Opakowanie jest estetyczne, trwałe i szczelne. Produkt nie wycieka ani nie wysycha. Zmywanie nie wymaga użycia żadnych dodatkowych akcesoriów, więc możemy nim zmywać praktycznie zawsze i wszędzie. Warto wypróbować.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: zmywacze do paznokci
Marka: Delia Cosmetics
Rodzaj: z gąbką
Właściwości: dokładne, szybkie i wygodne usuwanie lakieru
Pojemność: 75 ml
Opakowanie: plastikowy pojemnik z gąbką
Cena: ok. 8 zł
Dla kogo? Dla ceniących wygodę, szybkość i dokładność. Dla każdej nowoczesnej kobiety.
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here