Isana to marka własna Rossmanna, której produkty kuszą niską ceną. Czy oznacza to, że kosmetyki te są gorszej jakości? Wręcz przeciwnie. Wśród produktów Isany można znaleźć prawdziwe perełki, jak chociażby mleczko z mocznikiem. Warto również zwrócić uwagę na zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym. Jeśli jeszcze o nim nie słyszałyście, to czas nadrobić straty! Przygotowałyśmy krótką recenzję produktu.

Większość zmywaczy do paznokci posiada w swoim składzie aceton. To dzięki niemu tak łatwo usunąć lakier z płytki paznokci, jednak równocześnie także dzięki niemu nie trudno o przesuszenie skórek wokół paznokci czy też samej płytki paznokciowej. Zmywacz od Isany również posiada w składzie aceton, a oprócz tego znajdziemy tu także olejek pielęgnacyjny oraz substancje natłuszczające.

Opakowanie produktu to plastikowa butelka z zakrętką. Szkoda, że producent nie dołączył do tego zestawu pompki, ponieważ otwór w butelce jest dosyć duży i wystarczy chwila nieuwagi, aby połowa zawartości opakowania wylądowała na podłodze.

„Zmywacz o migdałowym zapachu” – taki napis pięknie prezentuje się na opakowaniu, jednak jak jest w rzeczywistości? Po otwarciu butelki można wyczuć charakterystyczny dla tego typu produktów zapach, ale jest on znacznie mniej drażniący. Natomiast już w trakcie usuwania lakieru (jeśli zamkniemy buteleczkę zmywacza) zapach ten staje się coraz subtelniejszy, aby w końcu można było wyczuć przyjemną, migdałową nutę, która pozostaje na skórze przez pewien czas. Przyznajemy, jesteśmy miło zaskoczone.

Sam zmywacz bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem lakieru jasnego, ciemnego itp. W przypadku lakierów brokatowych wystarczy po prostu przytrzymać nasączony zmywaczem wacik nieco dłużej na paznokciu, aby po chwili całość usunąć jednym ruchem. Aceton potrafi znacznie wysuszyć skórki oraz płytki paznokci, jednak w tym przypadku nie zauważyłyśmy większych zmian.

Zmywacz jest wydajny. Można go kupić wyłącznie w Rossmannie, a jest on dostępny w dwóch pojemnościach: 125 ml oraz 250 ml. Cena to kolejno 3,99 zł oraz 6,99 zł, więc jest to przystępna kwota. Jest to jeden z naszych ulubionych produktów do zmywania lakieru i gorąco zachęcamy do jego wypróbowania!

CECHY PRODUKTU
Kategoria: paznokcie
Marka: Isana, Rossmann
Rodzaj: zmywacz do paznokci
Właściwości: szybko i dokładnie usuwa lakier do paznokci
Pojemność: 125 ml i 250 ml
Opakowanie: plastikowa butelka z zakrętką
Cena: 125 ml/3,99 zł, 250 ml/6,99 zł
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą w szybki sposób zmyć lakier z paznokci, a przy tym nie przesuszyć skórek i płytki paznokciowej.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here