Donna Karan, DKNY Women EDP

Wiosną i latem niezastąpione są perfumy o chłodnym, orzeźwiającym charakterze, oparte na owocowych i roślinnych nutach. Zanim Donna Karan wylansowała słynne Be Delicious o zapachu zielonego jabłuszka, w 1999 roku wprowadziła na rynek perfumeryjny zapach zatytułowany po prostu DKNY. Przeznaczony na upalne dni, stanowi połączenie energetyzujących owoców, zwiewnych kwiatów i wyciągów z roślin.

Czytaj dalej Donna Karan, DKNY Women EDP

Chopard, Wish EDP

Czego sobie życzą kobiety? Chopard uważa, że zna odpowiedź na to pytanie i zamknął ją w przejrzystej buteleczce, kształtem przypominającej pięknie oszlifowany brylant. Ma ona nawiązywać do spadającej gwiazdy, posiadającej moc spełniania pragnień. Z wyglądu Wish to lodowaty kryształ lodu, kwintesencja zimowego chłodu — jednak po odkorkowaniu, błękitny eliksir roztacza wonie słodkie, upalne i gęste jak miód.

Czytaj dalej Chopard, Wish EDP

Lolita Lempicka, Si Lolita EDP

Barokowo wymyślna buteleczka i rozszalała zapachowa kompozycja… tych perfum nie można pomylić z żadnymi innymi! Na pierwszy rzut oka (i nosa) widać (i czuć), że oto mamy do czynienia z kolejnym dziełem marki Lolita Lempicka, mającej tyleż zagorzałych fanów, co upartych wrogów. Tym razem falbaniasty flakonik przewiązany apaszką w czarne groszki, skrywa mieszankę o nazwie Si, Lolita — królestwo pikantności, przypraw i miękko otulającej całą kompozycję słodyczy.

Czytaj dalej Lolita Lempicka, Si Lolita EDP

Reb´l Fleur EDP

Na Reb’l Fleur warto zwrócić uwagę choćby dlatego, że to pierwszy zapach sygnowany przez samą Rihannę. Wokalistkę można lubić lub nie, ale można założyć, że kompozycja zapachowa podpisana jej nazwiskim na pewno będzie pełna charakteru. “Zbuntowany kwiat” powstał w roku 2010 i jest dziełem Caroline Sabas i Marypierre Julien. Perfumy te cechują się słodyczą, nutą egzotyki i upalnym morzem seksapilu.

Czytaj dalej Reb´l Fleur EDP

Pani Walewska Classic EDP

Maria Walewska, to symbol elegancji, wyrafinowania i kobiecej zmysłowości, która na stałe zapisała się w kulturze, także tej popularnej. Nawiązując do postaci legendarnej uwodzicielki, twórcy perfum starają się przekonać nas, że w niebieskim, wymyślnym flakoniku tkwi zapach klasyczny, ponadczasowy i elegancko zmysłowy.

Czytaj dalej Pani Walewska Classic EDP