Po kultowej już małej czarnej (Little Black Dress) i małej białej (Little White Dress) przyszła pora na czerwoną odsłonę jednego z najpopularniejszych zapachów od Avon. Little Red Dress to propozycja niezwykle zmysłowa i kobieca, która przenosi nas w gorące, tajemnicze klimaty orientu. Woda toaletowa należy do kompozycji owocowo-kwiatowych. Nuty bazowe to drzewo sandałowe, bursztyn i piżmo, które przywodzą na myśl skojarzenia z egzotyką Indii. Nuta serca to bardziej „rodzime”, zapachy kwiatowe: róży, jaśminu i konwalii. W nucie głowy odnajdziemy aromaty owoców: maliny, śliwki i cytrusów.

Zapachy orientalne, oparte na piżmie i drzewie sandałowym kojarzone są zwykle jako ciężkie i duszące. Tymczasem Mała Czerwona Sukienka to zapach delikatny, świeży i kobiecy, a przy tym bardzo uwodzicielski. Wbrew nazwie, która kojarzy się z wyjątkową okazją, zapach idealnie nadaje się na co dzień.

Woda toaletowa to nie perfumy, w związku z czym zapach nie jest bardzo trwały i intensywny. A to oznacza stratę na wydajności. Przy codziennym użytkowaniu zapach powinien jednak starczyć na minimum 3 miesiące. Po całym dniu noszenia słodkie nuty nadal są wyczuwalne na ubraniu. Zapach nada się na każdą porę roku. Latem uwalnia nuty, które przenoszą nas w klimaty Orientu. Zimą rozgrzewa, przypominając o gorących momentach z wakacji.

Zaletą jest prosty, elegancki i bardzo wytrzymały flakon, który stanowić będzie ozdobę toaletki. Perfumy są idealnym pomysłem na prezent. Ich zapach jest wprawdzie dosyć charakterystyczny: wyszukany, a jednak nie przesadnie „udziwniony”. Łączą zatem klasykę z odrobiną fantazji. Jest to kompozycja, która podkreśli charakter kobiety przebojowej i doda animuszu subtelnej, nieśmiałej pani.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: zapachy
Marka: Avon
Rodzaj: woda toaletowa
Właściwości: intensywny zapach, kompozycja orientalna, owocowo – kwiatowa
Pojemność: 50 ml
Opakowanie: szklany flakon z atomizerem
Cena: ok. 50zł / 50 ml
Dla kogo? Dla pań świadomych swej kobiecości. Dla wielbicielek intrygujących kompozycji orientalnych. Dla przebojowych i pewnych siebie. Dla wszystkich, które chcą poczuć się seksownie i kobieco.

 

Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here