Chloe – każda z nas kojarzy tę kultową markę odzieżową. Jednak firma ta ma w swoim portfolio również kolekcję ponad 25 perfum przeznaczonych dla kobiet, a pierwsze tego typu produkty zostały wypuszczone na rynek w 1975 r.

We współpracy z koncernem Coty powstały perfumy o prostej nazwie Chloe. W bukiecie głowy i serca odnajdujemy kwiaty, które są przewodnią nutą zapachu. Mocnym akcentem jest róża, dlatego jeśli któraś z Was szuka zapachów różanych i jest fanką tego kwiatu, to ten zapach będzie wprost idealny. Warto jednak wiedzieć, że nie jest to delikatna woń wiosennej róży. Zapach, który czujemy po rozpyleniu wody na ciało, jest intensywny i przypomina bardzo dojrzałą, czerwoną różę.

Zapach ten nie jest zapachem kobiety femme fatale, jest natomiast zapachem, który może nam się kojarzyć ze smukłą, wysoką paryżanką w płaszczu w pepitkę. Uśmiechniętą, pewną siebie, ale dostępną dla otoczenia, której perfumy podkreślają jej wewnętrzne piękno i blask.

Projekcja zapachu ogranicza się właściwie do mocno wyczuwalnej przez cały czas róży. Ogromną zaletą produktu jest jego trwałość. Zapach jest intensywny, trwały i wyczuwalny przez kilka godzin.

Perfumy Chloe dostaniemy w każdej perfumerii w Polsce, jest to zapach dość popularny i lubiany przez kobiety na całym świecie. Flakonik jest prosty i elegancki, dlatego będzie świetną ozdobą toaletki. Każdy zapach z serii Chloe ma przy aplikatorze wstążeczkę zawiązaną na kokardkę. Jej kolor zależy od zapachu wody. Warto również dodać, że produkt nie plami białych ubrań, dlatego można go stosować bez obaw, iż nasza ulubiona biała bluzka ulegnie zniszczeniu.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: perfumy
Marka: Chloe
Rodzaj: woda perfumowana dla kobiet
Właściwości: nuty głowy: liczi, frezja, piwonia, nuty serca: magnolia, konwalia, róża, nuty bazy: cedr, ambra
Pojemność: 30 ml, 50 ml, 75 ml
Opakowanie: szklany flakon z materiałową kokardką
Cena: 30 ml/265 zł, 50 ml/265 zł, 75 ml/445 zł
Dla kogo? Dla marzycielek kochających kwiatowe zapachy.
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here