Flowerbomb to ponadczasowy zapach zmysłowej, eleganckiej kobiety, który szturmem podbił rynek perfumiarstwa i od 2005 roku nie schodzi ze sceny, cały czas utrzymując się w czołówce najlepiej sprzedających się wód perfumowanych w Europie. W ramach ciekawostek dodamy, że zapach ten jest najczęściej wybierany przez… panny młode 🙂

Mimo iż nie odnajdujemy w składzie produktu żadnych składników jadalnych, to woda ta jest zaliczana do grupy zapachów gourmand, czyli słodkich. Połączone kwiaty tworzą kompozycję apetyczną z nutką chłodu, a wszystko to dzięki pojawiającej się w nucie bazy paczuli. Ale do rzeczy. Zapach otwiera połączenie herbaty z bergamotką i osmantusem. W nutach serca odnajdziemy bogaty bukiet kwiatów: róże, frezje, jaśmin, kwiat pomarańczy, orchidee, a na zakończenie i utrwalenie pojawia się chłodna paczula i piżmo.

Oryginalna kompozycja wyróżnia się na tle innych zapachów. Woda ta sprawi, że zwrócimy na siebie uwagę, ale zapach stworzony został również z myślą o marzycielkach, które chcą otulić się bukietem słodkich kwiatów i przenieść się do świata fantazji.

Mimo iż zapach należy do czołówki najchętniej kupowanych wód, to w Polsce trudno go „wyczuć” na ulicy. Związane jest to z ceną i dostępnością produktu. Jeśli chodzi o sklepy stacjonarne, to Flowerbomb możemy nabyć tylko w perfumeriach Sephora i to za kosmiczną cenę. Za 30 ml wody należy zapłacić 349 zł, natomiast za 100 ml aż 679 zł. Patrząc na polskie realia ceny są bardzo wygórowane. Woda ta jest jednak również dostępna w sieci, za nieco mniejsze kwoty. I teraz pojawia się pytanie, czy warto zainwestować w ten zapach. Miłośnicy marki Victor & Rolf z pewnością odpowiedzą, że warto. Warto dla tego luksusu zamkniętego w szklanym flakonie, przypominającym granat wybuchowy, co w zamyśle producenta ma być odzwierciedleniem eksplozji kwiatów.

Niestety, trwałość nie idzie w parze z ceną produktu. Za taką kwotę spodziewalibyśmy się nawet kilkudniowej trwałości, zapachu pozostawionego na szaliku czy otulającego włosy. Tak nie jest. Jedno jest pewne – jest to zapach niezwykle wyjątkowy i luksusowy.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pefumy
Marka: Victor & Rolf
Rodzaj: woda perfumowana dla kobiet
Właściwości: nuty głowy: osmantus, herbata, bergamotka, nuty serca: orchidea, róża, frezja, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, nuty bazy: paczula, piżmo
Pojemność: 30ml, 50ml, 100ml
Opakowanie: szklany flakon w kształcie granatu
Cena: 30 ml/349 zł, 50 ml/479 zł, 100 ml/679 zł
Dla kogo? Dla kobiety kochającej perfumy zdecydowane i z pazurem. Dla osoby lubiącej się wyróżniać i zwracać na siebie uwagę.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here