Pierwsza woda perfumowana J’adore o cudownym, świetlistym zapachu powstała w 1999 roku i od tej pory jest jedyną i największą konkurencją dla piątki Chanela. Oczywiście, to tylko nasza opinia, jednak coś nam się wydaje, że podziela ją mnóstwo kobiet na całym świecie.

Twarzą zapachu od lat jest aktorka Charlize Theron, która doskonale wpisuje się w historię J’adore. Jaka jest kobieta Diora? To kobieta pełna blasku, wdzięku, niezaprzeczalnej urody i pewności siebie, która o nic nie prosi, a szturmem zdobywa to, czego zabraknie. Do tego jest niezwykle taktowna, seksowna i uwodzicielska. Jak Charlize.

Nuty pojawiające się od razu po aplikacji wody na ciało, to nuty typowo owocowe z domieszką kwiatu, czyli bergamotka, gruszka, brzoskwinia, melon, mandarynka, magnolia. Owoce niezwykle świetliste. Nuty serca to bukiet kwiatów składający się z frezji, orchidei, fiołka, tuberozy, konwalii i jaśminu. Lekką nutką goryczy jest śliwka. Nuta bazy to połączenie drzewa cedrowego z orientalną słodką wanilią, soczystą jeżyną i piżmem. Ta niezwykła owocowo-kwiatowa kompozycja jest kompozycją idealną dla kobiet, które są świadome swojej kobiecości.

Flakon w kształcie kropli jest zamykany wielkim korkiem, który jest zbudowany z kilkunastu pierścieni. Całość w zamyśle ma symbolizować sylwetkę kobiety oraz cyfrę osiem, która dla Diora była cyfrą szczęścia.

Jest to woda perfumowana, więc jej trwałość jest naprawdę ogromna. Zapach pozostawia po sobie tzw. ogon, za którym chciałoby się pójść w tłumie przechodniów. Cena może wydawać się dość wygórowana, ale należy pamiętać, że Dior w dużej mierze wykorzystuje naturalne składniki, z których tworzy absoluty i olejki dodawane do perfum, co od razu przekłada się na jakość zapachu. Poza tym, Dior to kultowa marka, która kojarzy się z luksusem, a jak wiadomo za luksus trzeba zapłacić. Mimo to, ten zapach jest jednym z naszych ulubionych!

CECHY PRODUKTU
Kategoria: perfumy
Marka: Dior
Rodzaj: woda perfumowana dla kobiet
Właściwości: nuty głowy: bergamotka, gruszka, brzoskwinia, melon, mandarynka, magnolia, nuty serca: frezja, orchidea, fiołek, śliwka, tuberoza, konwalia, jaśmin, nuty bazy: jeżyna, cedr, wanilia, piżmo
Pojemność: 30 ml, 50 ml, 100 ml, 150 ml
Opakowanie: szklany flakon z ozdobnym korkiem
Cena: 30 ml/295 zł, 50 ml/425 zł, 100 ml/599 zł, 150 ml/749 zł
Dla kogo? Dla marzycielek, które biegnąc za marzeniami nie zapominają o swojej kobiecości. Dla kobiet świadomych swojej kobiecości i spełnionych.
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here