Kim jest Olympea według Paco Rabanne? Olympea to bogini, Kleopatra ówczesnych czasów. Zapach ten został stworzony z myślą o kobietach pełnych sprzeczności: z jednej strony pewnych siebie, silnych, dominujących, a z drugiej subtelnych i delikatnych.

Sam zapach jest pełen zaskakujących połączeń składników zapachowych, jednak całkowity obraz zapachu jest bardzo ciekawy, przyciągający i niezwykle kobiecy. Zapach otwiera jaśmin wodny, co dla wielu osób może być zaskoczeniem, ponieważ w większości wód pojawia się on dopiero w środkowych nutach. Połączony jest on z cytrusem – zieloną mandarynką i kwiatem imbiru, efektem tego jest słodko-gorzka woń. Kreator zapachu nie przestaje nas jednak zaskakiwać. Zazwyczaj w kompozycjach zapachowych w nucie serca mamy eksplozję składników, a tu spotykamy słodką, orientalną wanilię i… sól. Zaskakujące, ale przyjemne połączenie. Nuty bazy wskazują na słodko-świeże, orientalne zakończenie. Zapach jest utrwalony ambrą, drzewem sandałowym i miękkim drzewem kaszmirowym.

Olympea jest wodą o zapachu orientalnym, świeżym, ale i słodkim. Produkt ten jest trwały – na skórze utrzymuje się przez kilka godzin. Generalnie wody o akordach orientalnych, słodkich i kwiatowych posiadają w sobie składniki, które gwarantują wyjątkową trwałość perfum, zatem śmiało można w nie inwestować.

Jeśli chodzi o opakowanie wody, to projekt flakonu jest dość oryginalny – utrzymany w kształcie koła, oplatany jest wzorem w kształcie skrzydeł. Sama woda dostępna jest w trzech pojemnościach: 30 ml, 50 ml oraz 80 ml. Cena, jak na wodę perfumowaną z tak długą projekcją jest bardzo przystępna. Produkt jest łatwo dostępny i można go kupić w perfumeriach na terenie całej Polski, z kolei jeśli zdecydujemy się na zakupy internetowe, to zaoszczędzimy nieco pieniędzy.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pefumy
Marka: Paco Rabanne
Rodzaj: woda perfumowana dla kobiet
Właściwości: nuty głowy: zielona mandarynka, jaśmin wodny, kwiat imbiru, nuty serca: wanilia, sól, nuty bazy: drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe, ambra
Pojemność: 30 ml, 50 ml, 80 ml
Opakowanie: szklany flakon w kształcie koła, ze „skrzydłami” po bokach
Cena: 30 ml/226 zł, 50 ml/315 zł, 80 ml/409 zł
Dla kogo? Dla kobiety pewnej siebie, odważnej, seksownej, ale przy tym subtelnej i niezwykle kobiecej.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here