Playboy zawsze w grze! Znana marka, oprócz serii zapachów damskich i męskich, przygotowała także linię autorskich balsamów do ciała. Rozpieszczający zmysły Play It Sexy ma za zadanie dokładnie nawilżyć skórę oraz pozostawić ją delikatnie wyperfumowaną – balsam jest bowiem aromatyzowany, dzięki czemu możemy cieszyć się wonią wanilii i białego piżma.

Zapach jest chyba najbardziej charakterystycznym elementem balsamu — tuż po otwarciu butelki można wyczuć intensywnie słodką, cukierkową woń, która po nałożeniu kosmetyku, utrzymuje się na skórze bardzo długo. Zapach ten można określić jako kwintesencję wszystkiego, co kojarzy się z Playboy’em — rozerotyzowania, przesadnej słodyczy, pewnego kiczu… Spryskanie się perfumami właściwie nie wchodzi w grę, chyba że jesteśmy posiadaczkami waniliowego zapachu tej samej marki. Inne pachnidła mogą stworzyć z wonią balsamu mieszankę dość wybuchową.

Produkt ma konsystencję kremową, nie jest też zbyt tłusty. Rozprowadza się na skórze i wchłania dobrze, nie pozostawiając lepkiego filmu. Nawilżenie, które oferuje, można określić jako średnie — skórze będącej w dobrej kondycji zapewni delikatną pielęgnację po kąpieli. Jeśli jednak chodzi o skórę wysuszoną, podrażnioną i potrzebującą intensywnej regeneracji, kosmetyk może okazać się zbyt słaby.

Na dłuższą metę działanie balsamu jest przeciętne. Nie odżywia naskórka w takim stopniu, aby efekt był trwały. Nawilżenie jest raczej chwilowe i po odstawieniu kosmetyku skóra nie wydaje się być w lepszej kondycji niż na początku stosowania Play It Sexy. Zaletą balsamu jest jego wydajność, jedno opakowanie może nam wystarczyć na kilka miesięcy, tym bardziej, że ze względu na intensywny zapach kosmetyku raczej niewskazane jest nakładanie dużych jego ilości.

Play It Sexy sprawia nieco wrażenie, jakby jego główną funkcją było perfumowanie skóry, a nie jej regeneracja. Mimo to, nie jest można nazwać go złym kosmetykiem, jest bowiem w stanie zapewnić skórze normalnej lekką pielęgnację.

Seria składa się z 4 balsamów, każdy o innym zapachu — oprócz Play It Sexy znajdziemy także Play It Lovely, Playboy VIP oraz Super Playboy.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: balsamy i olejki
Marka: Playboy
Rodzaj: balsam
Właściwości: nawilżające, perfumujące
Pojemność: 250 ml
Opakowanie: plastikowa butelka
Cena: 16,25 zł
Dla kogo? Dla fanek intensywnie pachnących kosmetyków, które poszukują dla swojej skóry delikatnej pielęgnacji.
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here