Właściwości tego malutkiego urządzenia można by długo wyliczać. Co wyróżnia Braun Silk-épil 7 Wet & Dry? To przede wszystkim innowacyjna technologia CloseGrip, która zapewnia ponadprzeciętną wydajność (40 specjalnie zaprojektowanych mikro-pęset wychwytuje nawet włoski o długości 0,5 mm!). Urządzenie wyposażone jest w system masujący o wysokiej częstotliwości. Dzięki temu praktycznie nie sprawia bólu przy goleniu, a wręcz przeciwnie: łagodzi podrażnienia i działa stymulująco na skórę. Posiada ruchomą głowicę, która gwarantuje ergonomiczny kąt dopasowania do naszego ciała. A to ułatwia używanie go w trudno dostępnych miejscach (pachy, okolice bikini itp.). No i jest w 100% wodoodporny! Można śmiało wypróbować go w wannie czy pod prysznicem. Używany na mokro dodatkowo zwiększa komfort golenia.

Depilator posiada system wymiennych końcówek SoftLift®. Ich zadaniem jest unoszenie płasko leżących włosków i wystawianie ich na działanie chwytliwych pęsetek. Ponadto urządzenie ma regulowaną prędkość i baterię o przedłużonej żywotności (1 godzina ładowania = 40 minut pracy). Nie musisz też obawiać się, że przeoczysz najdrobniejsze włoski. Depilator ma wbudowaną lampkę Smartlight, która pozwoli zobaczyć to, czego nie widać gołym okiem. Depilator jest bezprzewodowy i można go czyścić pod bieżącą wodą.

Zaletą urządzenia jest nie tylko dokładność i precyzja, ale też wielofunkcyjność. Do wyboru mamy 5 głowic: standardową głowicę golarki, nasadkę przycinającą do wrażliwych partii ciała, małą do pach i bikini, a także specjalną do twarzy i zwiększającą wydajność. Jeden produkt zapewnia więc kompleksową depilację i golenie całego ciała.

Najważniejszą zaletą depilatora jest jego bezbolesne użytkowanie. Depilacja na mokro jest naprawdę delikatna i nie podrażni nawet wrażliwej i problematycznej skóry. Efekt utrzymuje się do czterech tygodni.

Depilator jest wytrzymały i estetyczny. W opakowaniu znajdziemy dodatkowo szczoteczkę do oczyszczania urządzenia i kosmetyczkę, w której możemy pomieścić urządzenie wraz z wszystkimi elementami. Pozwala to lepiej zadbać o porządek. Produkt posiada jednak tę wadę, że dość trudno precyzyjnie oczyścić go z włosków po depilacji.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: depilatory
Marka: Braun
Rodzaj: wielofunkcyjny, bezprzewodowy
Właściwości: dokładność, precyzja, wydajność, bezbolesność, funkcja masażu, podświetlenie
Cena: ok. 300 zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety. Dla perfekcjonistki. Dla ceniących elastyczność i wielofunkcyjność. Dla zabieganych.

 

Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here