Szybka i bezbolesna depilacja? To możliwe! Kremy do depilacji to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które nie lubić golić się tradycyjną maszynką, a na sam widok plastrów z woskiem dostają dreszczy. Przy pomocy kremów do depilacji usuniemy zbędne owłosienie z nóg, pach, okolic bikini oraz rąk. Wystarczy nanieść preparat na skórę i odczekać kilka minut. Pamiętajmy jednak, aby przed pierwszym użyciem kremu wykonać próbę na małym fragmencie ciała i sprawdzić, jak zareaguje skóra. My tym razem przedstawiamy recenzję kremu do depilacji marki Joanna. Czy warto go kupić?

Krem jest dostępny w plastikowej tubce o pojemności 100 ml. Niby standardowa wielkość, jednak biorąc pod uwagę fakt, iż jest to krem do depilacji ciała, a nie tylko rąk oraz bikini, to jest to po prostu małe opakowanie, które starcza nam na maksymalnie 2 depilacje nóg, a i tak będziemy musiały go nakładać cienką warstwą.

Produkt posiada typowy zapach z wyczuwalną chemiczną nutą. Krem ma biały kolor i gęstą konsystencję. Dobrze rozprowadza się go na skórze. Zgodnie z instrukcją producenta kosmetyk trzymamy na skórze 3 minuty, po czym usuwamy krem za pomocą dołączonej do opakowania szpatułki.

W naszym przypadku krem musiał pozostać na skórze nieco dłużej, aby móc usunąć wszystkie włoski. Jednak i tak jest to zaledwie kilka minut, więc depilacja jest naprawdę szybka. Szpatułka dobrze zbiera produkt ze skóry, jednak nie jest tak ostra, aby ją podrażniać.

Krem nie wywołuje podrażnień i nie wysusza skóry. Duża w tym zasługa zapewne ekstraktu z oliwy z oliwek, która nie tylko zapobiega podrażnieniom, ale również dba o właściwe nawilżenie skóry. Co więcej, do opakowania jest dołączona niewielka ilość balsamu łagodzącego, który jest jednym z naszych ulubionych kosmetyków po depilacji. Nawilża i natłuszcza skórę, łagodzi i koi – warto go stosować również wtedy, kiedy golimy nogi maszynką.

Jak już zostało wspomniane krem nie jest wydajny, jednak żaden krem do depilacji nie starcza na długo. Koszt produktu to ok. 7 zł, można go nabyć w większości drogerii.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: depilacja
Marka: Joanna
Rodzaj: krem do depilacji
Właściwości: bezboleśnie i szybko usuwa zbędne owłosienie z nóg, rąk, pach czy okolic bikini
Pojemność: 100 g
Opakowanie: plastikowa tubka
Cena: ok. 7 zł
Dla kogo? Dla wszystkich wielbicielek usuwania owłosienia przy pomocy kremów. Dla kobiet, które chcą zapobiec podrażnieniom skóry po depilacji.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here