Jeden dezodorant posiadający aż sześć właściwości? Brzmi intrygująco i odrobinę nieprawdopodobnie. Taka jest jednak oferta firmy Adidas, która przedstawia antyperspirant stworzony z myślą o pełnych energii paniach, które nie mają zamiaru pozwolić, by zatrzymały je drobiazgi. Specjalna antypotowa formuła, w którą wyposażony jest kosmetyk, ma pomóc kobietom zachować pewność siebie, dbając o to, by skóra pod pachami pozostała sucha i odświeżona.

Sześć właściwości antyperspirantu obejmuje: przeciwdziałanie wilgoci i nieprzyjemnym zapachom, zapobieganie rozwojowi bakterii, utrzymanie świeżości, niepozostawianie białych śladów czy żółtych plam. W głównej mierze ma to zapewnić oryginalny kompleks absorbujący wilgoć (Moisture Absorbing Complex), który pochłania wilgoć jak gąbka.

Aplikator w formie kulki gwarantuje wygodne i szybkie nałożenie kosmetyku. Dezodorant pachnie łagodnie, odrobinę kremowo, nienachalnie — z pewnością nie trzeba się martwić, że woń produktu wymiesza się z zapachem perfum. Jego trwałość jest zadowalająca, utrzymuje się na skórze przez dużą część dnia. Nieźle sprawdza się również podczas wysiłku fizycznego, uprawiania sportu — oczywiście 48 godzin całkowitej suchości pod pachami nie jest obiecane przez firmę, ale kosmetyk ogranicza wydzielanie potu i zapewnia przyjemny zapach.

Jego wadą jest nienajlepsze wchłanianie. Nałożony na skórę potrzebuje kilku minut, aby zupełnie wyschnąć. Nie jest to jednak duży minus i nie wpływa w znaczącym stopniu na komfort stosowania. Trochę większą wadą jest to, że po depilacji pach zdarzało mu się powodować lekkie szczypanie. Wielkim plusem jest natomiast fakt, że nie brudzi ubrań — na białych bluzkach nie pozostawia zacieków, a na ciemnych rzeczach nie tworzy białych śladów.

Wydajność kosmetyku jest dosyć dobra. Przy codziennym stosowaniu jedno opakowanie powinno wystarczyć na około dwa miesiące.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: dezodoranty
Marka: Adidas
Rodzaj: antyperspirant
Właściwości: przeciwpotowe, odświeżające
Pojemność: 50 ml
Opakowanie: w kulce
Cena: 13,00 zł
Dla kogo? Dla aktywnych kobiet, które chcą czuć się świeżo podczas wysiłku fizycznego.
mm
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ