Antyperspirant Invisible Sensitive z nowej serii dezodorantów marki Fa, to kosmetyk do zadań specjalnych — ma chronić przed potem, zapewniać piękny zapach, pielęgnować wrażliwą skórę i nie dopuszczać do powstawania plam na czarnych, białych i kolorowych ubraniach. Jak więc radzi sobie z tym wszystkim jeden kosmetyk?

Działanie Fa jest rzeczywiście bardzo łagodne. Antyperspirant nie powoduje pieczenia ani szczypania, nawet jeśli skóra jest świeżo po depilacji. Na plus trzeba zaliczyć także fakt, że dezodorant nie pozostawia pod pachami białego, osypującego się osadu. Nawet gdy rozpylimy nieco więcej dezodorantu Fa, jest on tak lekki i delikatny, że właściwie nie czuć jakby cokolwiek znalazło się na skórze. Łagodna formuła to z pewnością zaleta Invisible Sensitive.

Spodobać może się także zapach dezodorantu — kwiatowy, jednocześnie wyraźny i niedrażniący. Sprawia wrażenie idealnego na wiosnę, jego zaletą jest również to, że nie kłóci się z zapachem perfum. Jego trwałość nie jest bardzo duża, w lekkiej postaci utrzymuje się na skórze przez kilka godzin, zapewniając jednak w tym czasie miłe uczucie odświeżenia i komfortu. Całkiem dobrze sprawdza się również technologia Anti-Stain — dzięki niej ubrania o dowolnym kolorze są zabezpieczone przed nieestetycznymi zaciekami i białymi śladami.

Na podobnym poziomie co zapach dezodorantu, znajdują się jego antypotowe właściwości. Antyperspirant marki Fa najlepiej sprawdzi się w ciągu średnio aktywnego dnia. Wydaje się, że może on okazać się nieskuteczny w przypadku wysokich temperatur, stresu, czy intensywnego wysiłku fizycznego — z pewnością nie jest do dezodorant, który można zabrać ze sobą na siłownię. Jeśli jednak Twoim problemem nie jest wysoka potliwość, nie planujesz przebiec maratonu i po prostu poszukujesz odświeżenia i ochrony przed potem w ciągu zwykłego dnia — Invisible Sensitive jest jak najbardziej dla Ciebie.

Najnowszy dezodorant marki Fa nie jest może najsilniejszym antyperspirantem i nie spełni raczej oczekiwań osób poszukujących wysokich właściwości przeciwpotowych. Jednak warto dać mu szansę ze względu na delikatną formułę, przyjemny zapach i ochronę ubrań.

CECHY PRODUKTU
Kategoria:  dezodorant
Marka:  Fa
Rodzaj: antyperspirant
Właściwości:  przeciwpotowe, odświeżające, przeciwdziała białym śladom
Pojemność:  150 ml
Opakowanie:  spray
Cena:  7,99 zł
Dla kogo?  Dla osób z wrażliwą skórą poszukujących antyperspirantu o łagodnej formule, delikatnym zapachu, zapewniającym odświeżenie i komfort w ciągu całego dnia.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Zapach
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here