Tym razem mamy dla Was recenzję dezodorantu Nivea. Pewnie każda z nas chociaż raz wypróbowała produkt tej firmy. My opisujemy działanie dezodorantu Fresh Flower, który według opisu producenta ma nam zapewnić długotrwałą świeżość i delikatną pielęgnację. Czy tak jest w rzeczywistości?

Dezodorant marki Nivea kusi przede wszystkim swoim zapachem. Świeży, kwiatowy – kojarzy się z letnim spacerem po łące. Zapach ten jest długotrwały i utrzymuje się na skórze i ubraniach przez wiele godzin. Dobrze przeczytałyście – na ubraniach także. Dezodorant Fresh Flower nie plami odzieży, dlatego śmiało możemy nim spryskać swoje ulubione bluzki i użyć w zamian za wodę toaletową.

Do wyboru mamy opakowanie dezodorantu w sprayu lub też wygodny roll-on. Dezodorant szybko wysycha i nie pozostawia uczucia lepkości na skórze. Produkt jest wydajny (spray – 150 ml, roll-on 50 ml). Dezodorant w sprayu posiada specjalną nakładkę, która uniemożliwia przypadkowe psiknięcie. Zamknięcie nie zacina się i nie sprawia trudności podczas aplikacji, trzeba jedynie pamiętać, aby przekręcać tylko górną część, a nie całość nakrętki.

Jak już zostało wspomniane, dezodorant ma piękny zapach, który utrzymuje się na skórze przez wiele godzin, zapobiegając powstawaniu przykrego zapachu. Jeśli chodzi o ochronę przed poceniem się, to jest ona dosyć dobra. Dezodorant sprawdza się w sytuacjach stresujących lub wymagających niewielkiego wysiłku fizycznego w przypadku osób nie mających większego problemu z poceniem się. Jeśli jednak na co dzień czujemy wilgoć pod pachami i pocimy się bez względu na porę roku i sytuację, to ochrona ta nie będzie skuteczna. Warto dodać, że nawet jeśli poczujemy nieprzyjemne uczucie wilgoci pod pachami, to i tak nie będzie mu towarzyszył nieprzyjemny zapach. Dezodorant skutecznie maskuje woń potu.

Produkt nie uczula i nie podrażnia, a skóra pod pachami nie jest wysuszona, dlatego też dezodorant może być stosowany nawet przez osoby z wrażliwą skórą. Jeśli chodzi o pielęgnację, to nie zauważyłyśmy większych zmian. Produkt kupimy praktycznie w każdym sklepie, a jego cena waha się od 9,99 zł do 11,99 zł. Polecamy wszystkim kobietom, które lubią mocne, kwiatowe zapachy!

CECHY PRODUKTU
Kategoria: dezodoranty i antyperspiranty
Marka: Nivea
Rodzaj: dezodoranty
Właściwości: odświeżające, ochronne
Pojemność: 50 ml, 150 ml
Opakowanie: spray, roll-on
Cena: 9,99 – 11,99 zł
Dla kogo? Dla kobiet, które szukają skutecznego dezodorantu oraz lubią świeże, kwiatowe zapachy.
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here