Produkty marki Playboy przez wiele lat królowały tylko w męskich kosmetyczkach. Kilka lat temu marka wprowadziła do swojej oferty również kosmetyki dla kobiet. Seria wód toaletowych i dezodorantów była reklamowana chyba w każdych mediach, a kobiety chętnie je kupowały, aby wypróbować te magiczne zapachy ekskluzywnej marki. My pewien czas temu testowałyśmy odświeżający dezodorant w atomizerze Play It Lovely.

Play It Lovely to najdelikatniejszy z dostępnych damskich zapachów Playboya. Opakowanie dezodorantu to szklana, przezroczysta buteleczka o pojemność 75 ml. Jakim zapachem jest Play It Lovely? W nucie głowy mamy owocowe wonie, m.in. gruszkę, jeżynę i cytrynę, co sprawia, że zapach jest słodki. Nuta serca to orchidea i tuberoza, z kolei w nucie bazy wyczuwalna jest tutaj paczula, bób tonka oraz ambra. Całość tworzy bardzo delikatny kwiatowo-owocowy zapach.

Mimo swojej subtelności zapach ten ma coś w sobie magicznego, co przyciąga uwagę. Chyba nie bez przyczyny producent reklamuje go jako ten, który idealnie nadaje się do flirtu, ponieważ według nas pasuje on na pierwszą randkę doskonale! Nie jest to zapach mocny, który działałby drażniąco na osoby przebywające obok nas. Z tego też powodu jest to dobry wybór dla młodych dziewczyn i kobiet, które raczej nie lubią być w centrum uwagi, a wolą delikatnie kusić.

No dobrze, a co z trwałością zapachu? Jest to odświeżający dezodorant, więc możemy po niego sięgnąć w dowolnej chwili. Raczej nie poczujemy odświeżenia, ale otuli nas miły zapach, który jednak, niestety, dosyć szybko się ulatnia. Mocniejszą woń możemy wyczuć przez godzinę, góra dwie, potem zapach staje się coraz słabszy. I to jest główna wada produktu. Zapach pozostaje na ubraniach, ale też na krótki czas.

Cena dezodorantu to ok. 17 zł. Z powodu słabej trwałości pewnie wiele kobiet z niego zrezygnuje, jednak jest to dobry wybór dla młodych dziewczyn, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zapachami i szukają czegoś subtelnego.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja ciała
Marka: Playboy, Coty Polska
Rodzaj: dezodoranty i antyperspiranty
Właściwości: nuty głowy: cytryna, jeżyna, gruszka, nuty serca: orchidea, tuberoza, nuty bazy: ambra, paczula, bób tonka
Pojemność: 75 ml
Opakowanie: szklana butelka z zakrętką
Cena: ok. 17-18 zł
Dla kogo? Dla wielbicielek delikatnych zapachów. Dla kobiet, które lubią dezodoranty kwiatowo-owocowe.
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here