Dłonie to wizytówka każdej z nas. Sucha i spierzchnięta skóra nie dodaje nam uroku, dlatego warto dbać o odpowiednie nawilżenie rąk przez cały rok. Co zrobić, jeśli jesienią i zimą nasze dłonie są w kiepskim stanie? Jednym z pomysłów na szybką regenerację skóry tej partii ciała są foliowe rękawiczki nasączone substancjami aktywnymi. Przeczytajcie recenzję maski-kompresu marki Dermo Pharma+.

W opakowaniu znajdziemy dwie foliowe rękawiczki o uniwersalnym rozmiarze. Produkt ten jest bardzo mocno nasączony ładnie pachnącym żelem. Co wchodzi w jego skład? Olej makadamia, masło shea, ekstrakt z brzoskwini, ekstrakt z miodu oraz pantenol.

Rękawiczki nakładamy na umyte i osuszone dłonie na ok. 20-30 minut. Po tym czasie ściągamy je, a resztki płynu pozostawiamy do wchłonięcia. Warto założyć dodatkowo bawełniane rękawiczki, ponieważ pod wpływem ciepła produkt lepiej zadziała. Według producenta foliowe rękawiczki są jednorazowego użytku. Naszym zdaniem można je śmiało użyć jeszcze jeden raz. Produkt jest tak mocno nasączony żelem, że szkoda go wyrzucać po jednym zastosowaniu. Należy tylko pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu rękawiczek.

Efekty po użyciu produktu? Dłonie są miękkie i gładkie. Suche skórki znikają, a skóra jest wyraźnie w lepszej kondycji. Ukojona, nawilżona i ujędrniona. Zapach żelu utrzymuje się na dłoniach jeszcze przez kilkanaście minut. Efekty są widoczne przez kilka dni, a zabieg można powtarzać w razie potrzeby.

Maska ta na pewno jeszcze zagości u nas, jej działanie jest zadowalające i nieco mocniejsze od efektów uzyskanych po zabiegu parafinowym na dłoniach. Koszt produktu to ok. 8 zł (weźcie pod uwagę, że rękawiczki można użyć nawet 2 razy), jest on dostępny w wielu drogeriach. Zdecydowanie polecamy!

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja dłoni
Marka: Dermo Pharma+
Rodzaj: maska na dłonie
Właściwości: regenerujące, nawilżające, ujędrniające
Opakowanie: dwie foliowe rękawiczki
Cena: ok. 8 zł
Dla kogo? Dla osób, które borykają się z problemem suchej i spierzchniętej skóry dłoni.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here