Dezodorant InvisiCool od Garnier Minerals to antyperspirant z efektem całodobowej ochrony przed potem. Dzięki zastosowanej technologii ma on zapewnić uczucie świeżości, delikatne chłodzenie skóry oraz przyjemny zapach. Ma również dbać o ciemne ubrania, nie pozostawiając na nich nieestetycznych, białych śladów.

Na półce z dezodorantami antyperspirant InvisiCool  wyróżnia się szczególnie pastelową, lekką szatą graficzną, znakomicie sygnalizującą rezultaty stosowania tego kosmetyku Garniera. Ma on delikatną, lekką formułę, dzięki której nie podrażnia skóry — bez obaw można więc stosować go także po depilacji. Nie pozostawia po sobie białego osadu, tak więc nie stwarza ryzyka zabrudzenia czarnych bluzek.

Ciekawy i trochę zaskakujący jest zapach antyperspirantu — szczególnie przypaść do gustu może miłośniczkom świeżych, ożywczych, “sportowych” aromatów. Choć wszystko zależy od indywidualnych preferencji, woń ta kojarzy się z zapachami typu uniseks — jak na typowo damski zapach wydaje się odrobinę zbyt ostra, wodna i zdecydowana, choć jednocześnie nie jest nachalna czy agresywna. Dodaje energii, orzeźwia, ale nie przytłacza i nie wysuwa się na pierwszy plan. Jej wielką zaletą jest rewelacyjna trwałość — zapach będzie utrzymywał się na skórze przez wiele godzin, znakomicie tłumiąc nieprzyjemną woń potu.

Nic nie można zarzucić ochronie przeciwpotowej, którą zapewnia dezodorant. Nawet przy intensywnym wysiłku fizycznym, bardzo dobrze radzi on sobie z ograniczeniem pocenia i jedna aplikacja kosmetyku wystarczy by na długi czas zachować suchą i przyjemnie pachnącą skórę pod pachami. Zastosowanie w formule dezodorantu minerałów o właściwościach absorbujących wilgoć, rzeczywiście zdało egzamin.

Jeszcze jedną zaletą dezodorantu jest zamknięcie opakowania typu on-off, zastępujące klasyczną nakrętkę. Pozwala to na szybszą i wygodniejszą aplikację kosmetyku.

Antyperspirant InvisiCool to zdecydowanie udany kosmetyk od marki Garnier. Gwarantuje przyjemną i długotrwałą świeżość, wynikającą z wielogodzinnej ochrony przed potem i orzeźwiającego zapachu. Świetnie sprawdzi się jako dezodorant na nadchodzącą wiosnę.

CECHY PRODUKTU
Kategoria:  pielęgnacja ciała
Marka:  Garnier
Rodzaj: antyperspirant
Właściwości:  przeciwpotowe, nie pozostawia białych śladów
Pojemność:  150 ml
Opakowanie:  spray
Cena:  9,99 zł
Dla kogo?  Dla osób poszukujących długotrwałej ochrony przed potem, świeżego i trwałego zapachu, a także dezodorantu, który nie pozostawi plam na ciemnych ubraniach.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Zapach
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here