Takiej maszynki jak Venus Snap dotąd jeszcze nie było. I nie są to słowa na wyrost, po rzeczywiście ciężko znaleźć na drogeryjnych półkach produkt podobny do tego. To mini-maszynka z niezwykle precyzyjną, ergonomiczną rączką i wymiennymi ostrzami. Specjalne, żelowe paski pozwalają golić przy użyciu samej wody. Nie tylko nie potrzebujesz już żeli i pianek do golenia, ale dodatkowo skóra jest dużo gładsza i miększa, niż zazwyczaj po ich użyciu.

Depilacja za pomocą maszynki Venus Snap jest super łatwa! Wystarczy wziąć ją pod prysznic. Po mokrej skórze ostrza suną idealnie. Żelowe paski dają odpowiedni poślizg, golenie jest bardzo precyzyjne i dokładne, a skóra mięciutka. Nie ma obawy, że się nią zatniemy. Nawet przy goleniu w pośpiechu maszynka jest bardzo bezpieczna. Nie zostawia też na skórze żadnych podrażnień. Będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają problem ze stale podrażnioną skórą po goleniu.

Uchwyt maszynki jest antypoślizgowy i ułatwia wygodne jej utrzymanie, nawet między dwoma palcami. Maszynka jest dzięki temu bardzo precyzyjna i łatwa w użyciu. Ergonomiczny kształt pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Nadaje się do depilacji wszystkich partii ciała.

Pozytywnym zaskoczeniem jest fakt, że jednorazowe ostrze wystarcza naprawdę na długo, nawet do kilku pełnych depilacji. Ostrza długo pozostają precyzyjne, jednak szybciej od nich “wykańcza się” żelowy pasek nawilżający. A to właśnie on odróżnia tę maszynkę od innych, więc bez niego ani rusz! Cena maszynki (w zestawie rączka + jedno ostrze wymienne + etui) jest atrakcyjna, biorąc pod uwagę jakość produktu. Niestety, jak to bywa w przypadku maszynek systemowych, pojedyncze ostrza są dosyć drogie. Ale też starczą na dłużej niż jednorazowe maszynki. Jest to więc rozwiązanie ekonomiczne.

Dołączone do maszynki etui umożliwia jej łatwe przechowywanie. To mały, poręczny, a przy tym bardzo ładny gadżet, niezastąpiony w damskiej torebce. Idealnie sprawdzi się do podróży, na weekendowym wypadzie, na basenie lub siłowni. Maszynka jest też bardzo higieniczna, łatwo umyć zarówno samo ostrze, jak i etui.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: depilacja
Marka: Gilette
Rodzaj: maszynki systemowe, z wymiennym ostrzem
Właściwości: dokładność, precyzja i komfort depilacji, wielofunkcyjność, depilacja przy użyciu samej wody, ergonomiczny kształt
Opakowanie: poręczne etui
Cena: ok. 50 zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety. Dla tych, które cenią nowoczesność i wygodę. Dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień po depilacji. Dla zabieganych i podróżujących.

 

Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here