Herbal Vital Care, żel do higieny intymnej, „Kora dębu i żurawina”

Produkt do higieny intymnej powinien spełniać kilka zadań. Po pierwsze, dobrze myć i odświeżać miejsca intymne. Po drugie, działać łagodząco i przeciwzapalnie. Po trzecie, nie podrażniać! Przygotowałyśmy dla Was recenzję żelu do higieny intymnej marki Vis Plantis. Testowałyśmy produkt z linii Herbal Vital Care „Kora dębu + żurawina”. W ofercie producenta są jednak również żele „Kora dębu + rumianek” oraz „Kora dębu + szałwia”.

Czytaj dalej Herbal Vital Care, żel do higieny intymnej, „Kora dębu i żurawina”

Intimelle, delikatny żel do higieny intymnej z ekstraktem z rumianku

Prawie każda z nas wie, że dobry żel do higieny intymnej nie powinien zawierać parabenów oraz SLS. Substancje te mogą podrażnić okolice intymne i wywołać alergie, a tego właśnie chcemy uniknąć. Jednym z kosmetyków do higieny intymnej, który w swoim składzie nie posiada SLS oraz żadnych sztucznych substancji zagęszczających i mydła, jest żel marki Intimelle. Przygotowałyśmy recenzję produktu z ekstraktem z rumianku, jednak w ofercie marki były również żele m.in. z ekstraktem z kory dębu.

Czytaj dalej Intimelle, delikatny żel do higieny intymnej z ekstraktem z rumianku

Super Comfort, chusteczki do higieny intymnej

Chusteczki do higieny intymnej to prawdziwy must have każdej kobiety. Idealne na co dzień i w podróży. Małe opakowanie zmieści się w torebce czy plecaku, a my możemy czuć się świeżo i komfortowo bez względu na porę dnia czy sytuację. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu produktów, dlatego przybliżamy Wam niektóre z nich. Tym razem wybór padł na chusteczki marki Cleanic.

Czytaj dalej Super Comfort, chusteczki do higieny intymnej

Rossmann, Facelle Intim, chusteczki do higieny intymnej – nowa wersja

Chusteczki do higieny intymnej to częsty gość w naszych kosmetyczkach. Niezawodne w wielu sytuacjach, idealne do codziennej pielęgnacji, jak i podczas podróży.

Czytaj dalej Rossmann, Facelle Intim, chusteczki do higieny intymnej – nowa wersja