Chusteczki do higieny intymnej to prawdziwy must have każdej kobiety. Idealne na co dzień i w podróży. Małe opakowanie zmieści się w torebce czy plecaku, a my możemy czuć się świeżo i komfortowo bez względu na porę dnia czy sytuację. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu produktów, dlatego przybliżamy Wam niektóre z nich. Tym razem wybór padł na chusteczki marki Cleanic.

Chusteczki „Super Comfort” zawierają ekstrakt z rumianku, który jak wiemy posiada właściwości przeciwzapalne i łagodzące. Producent oferuje nam chusteczki przebadane ginekologicznie, zawierające kwas mlekowy, a przede wszystkim łagodzące podrażnienia. Wydaje się zatem, że jest to odpowiedni produkt również dla kobiet, które cierpią na nawracające infekcje dróg moczowych. Jak chusteczki wypadły w naszym teście?

Po pierwsze, wspomniany kwas mlekowy występuje tutaj w naprawdę minimalnej ilości. Został on bowiem wymieniony na samym końcu listy składników, a wiemy, co to oznacza. Szkoda tylko, że producent wyróżnił kwas mlekowy na przodzie opakowania, przez co wiele osób zostało wprowadzonych w błąd.

Chusteczki są zamknięte w typowym opakowaniu z folią zabezpieczającą. Nie ma żadnego problemu z wyciągnięciem odpowiedniej ilości chusteczek czy też z ponownym zamknięciem opakowania i zabezpieczeniem produktu przez wysychaniem. Rozmiar chusteczek jest standardowy, warto dodać, że są one odpowiednio nasączone.

Chusteczki są wykonane z bardzo delikatnego materiału, który jednak nie rozwarstwia się oraz nie rwie podczas używania. Chusteczki mają rumiankowy, ale niezbyt intensywny zapach. Bardzo dobrze odświeżają i nie podrażniają okolic miejsc intymnych. Zdecydowanie warto je wypróbować, mimo iż promowany na opakowaniu kwas mlekowy nie odgrywa tutaj znaczącej roli.

Chusteczki są dostępne w opakowaniach liczących 10 lub 20 sztuk. Cena wynosi odpowiednio 4,99 i 7,29 zł. Produkt można kupić w większości drogerii. Warto dodać, że w tej serii chusteczek znajdziemy również chusteczki do higieny intymnej Plus (zawierające prebiotyk oraz ekstrakt z żurawiny), Extra Fresh (z alantoiną i pantenolem) oraz Sensitive Care (z delikatną formułą myjącą z pantenolem).

CECHY PRODUKTU
Kategoria: higiena ciała
Marka: Cleanic
Rodzaj: chusteczki do higieny intymnej
Właściwości: odświeżające, łagodzące podrażnienia
Pojemność: 10 lub 20 sztuk
Cena: 4,99 lub 7,29 zł
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które lubią czuć się świeżo przez cały dzień.
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here