Marzysz o nawilżonej i odżywionej skórze? O produkcie nawilżającym, komfortowym, na którego wchłonięcie nie trzeba czekać kilka minut po aplikacji? Oto rozwiązanie! Nivea przedstawia produkt stworzony dla aktywnych kobiet, które nie mają czasu na mozolne wsmarowywanie balsamu do ciała po każdej kąpieli i czekanie na to, aby kosmetyk się wchłonął. Produkt Nivea jest idealny również dla tych, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania pielęgnacyjne za niewielką kwotę.


Nivea proponuje nowoczesne wydanie balsamu do ciała w formie pod prysznic. Produkt nakłada się jeszcze pod prysznicem, na mokre ciało. Po umyciu się należy wmasować kosmetyk jak tradycyjny balsam, a po upływie 2-3 minut spłukać go wodą. Ciało jest nawilżone, bez efektu lepkości, dodatkowo balsam nie pozostawia żadnych śladów na ręczniku.

Opakowanie zamykane na „klik” pozwala na aplikację kosmetyku zgodnie z naszymi upodobaniami, bez obaw, że użyjemy go zbyt mało lub zbyt dużo. Tubka nie wyślizguje się z rąk.

Produkt łatwo rozprowadza się na ciele, jego konsystencja jest zbliżona do tradycyjnego balsamu do ciała, a sama aplikacja kosmetyku jest łatwa, szybka i przyjemna. Od razu po nałożeniu balsamu możemy mieć wrażenie lepkości skóry, jednak wraz ze zmyciem produktu uczucie to znika, a na ciele nie ma żadnej tłustej powłoki.

Balsam występuje w kilku wariantach zapachowych: miód i mleko, kakao i mleko oraz o zapachu klasycznego kremu Nivea, a także w kilku wariantach pielęgnacyjnych jako: odżywczy balsam do ciała pod prysznic, wygładzający balsam do ciała pod prysznic, nawilżający oraz ujędrniający balsam do ciała pod prysznic. Ten ostatni wzbogacony został o perełki masujące Q10, dzięki którym po dwóch tygodniach zauważymy wyraźne ujędrnienie naszego ciała.

Podsumowując: produkt spełnia swoją rolę, ciało jest nawilżone, gładkie oraz odżywione, a co najważniejsze – od razu po aplikacji można założyć ubranie nie martwiąc się o tłuste plamy pozostawione na ubraniu. Kosmetyk jest wydajny, a jego cena jest porównywalna do tradycyjnych balsamów do ciała.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: balsamy do ciała
Marka: Nivea
Rodzaj: balsam pod prysznic (różne rodzaje)
Właściwości: nawilżające, pielęgnujące, odżywcze, ujędrniające
Pojemność: 250 ml, 400 ml
Opakowanie: plastikowa butelka
Cena: od 17, 99 zł
Dla kogo? Dla osób, którym zależy na odpowiednio nawilżonej skórze. Dla kobiet, które cenią sobie czas.
mm
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ