Pasta do zębów powinna być odpowiednio dobrana do naszych potrzeb. Na rynku dostępnych jest wiele różnych produktów, dlatego z pewnością każda osoba wybierze ten, który najlepiej spełni jej wymagania. My bierzemy pod lupę pastę Colgate MaxWhite, Crystal Mint.

Na wstępie warto zaznaczyć, że pasta ta nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 7 lat. W składzie produktu znajduje się m.in. fluorek sodu. Pasta ma nie tylko oczyszczać zęby, odświeżać oddech, ale również zapobiegać próchnicy oraz wybielić szkliwo.

Produkt jest zamknięty w typowej tubce, która posiada wygodne zamykanie na „klik”. Pastę łatwo wycisnąć do samego końca, zatem nie ma żadnego problemu z wydostaniem ostatnich porcji produktu. Warto dodać, że w ofercie producenta jest również ta sama pasta w stabilniejszej, stojącej tubce o pojemności 100 ml.

Pasta na żelową konsystencję, jest przezroczysta, dzięki czemu można zauważyć, że zawiera liczne białe kryształki. To właśnie one w trakcie mycia zębów mają się rozpuszczać i działać wybielająco. O tym jednak za chwilę. Pasta ma miętowy smak i zapach. Mimo iż jest on delikatny, to zapewnia uczucie świeżości na długi czas.

Produkt dobrze się pieni, wystarczy na szczoteczkę nałożyć naprawdę niewielką ilość pasty, dzięki czemu jest ona wydajna. Nie ma jednak problemu z wypłukaniem piany, a pasta nie „osadza” się na zębach. Produkt bardzo dobrze czyści zęby, nie możemy mu nic zarzucić w tej kwestii. Jeśli chodzi o działanie wybielające, to żadnych spektakularnych efektów nie zauważyłyśmy. Nie ma się co jednak oszukiwać – mało który produkt jest to w stanie zrobić, a podstawowym zadaniem pasty jest oczyszczenie zębów i odświeżenie oddechu, a Colgate MaxWhite z tym radzi sobie bardzo dobrze.

Pasta jest łatwo dostępna, można ją kupić w każdej drogerii za 6-7 zł. Produkt często jest także dostępny w promocyjnej cenie.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja twarzy
Marka: Colgate
Rodzaj: pasty i płyny do zębów
Właściwości: oczyszczające, wybielające, odświeżające
Pojemność: 100 ml i 125 ml
Opakowanie: tubka
Cena: 100 ml/7,19 zł; 125 ml/6,49 zł
Dla kogo? Dla osób, którym zależy na dokładnym oczyszczeniu zębów i ich wybieleniu.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here