Śnieżnobiałe, lśniące zęby bez wątpienia dodają urody i mogą być naszą wizytówką. Żeby stać się posiadaczem takiego uśmiechu, niekoniecznie trzeba od razu decydować się na zabieg wybielania w profesjonalnym gabinecie dentystycznym. Na rynku kosmetycznym istnieje kilka preparatów, które pomogą pozbyć się przebarwień ze szkliwa zębowego. Jedną z ciekawszych i bardziej skutecznych metod jest wybielanie paskami marki Crest.

Produkt Crest Supreme to nic innego jak elastyczne paski nasączone specjalnym żelem o działaniu wybielającym — zawiera on głównie nadtlenek wodoru, używany również przez dentystów. W każdym opakowaniu znajdują się dwa tego typu akcesoria — dłuższy, na górne zęby i krótszy, na dolne. Pełna terapia trwa 7 dni, a paski należy nakładać codziennie. Czas ich noszenia wynosił około 30 minut — w tym czasie należy powstrzymać się od jedzenia i picia, aby zawarty w paskach żel nie spłynął z zębów i znalazł się w naszym przewodzie pokarmowym.

Sposób aplikacji pasków jest bardzo łatwy. Do zębów przykładamy je nasmarowaną żelem stroną, sprawdzamy, czy zostały równo nałożone i lekko dociskamy. Mają bardzo dobrą przyczepność, nie odpadają i nie ześlizgują się, a znajdujący się na nich preparat dociera również w przestrzenie międzyzębowe.

Paski przygotowane przez firmę Crest rzeczywiście cechują się dużą skutecznością. Chemiczny smak żelu nie jest zbyt przyjemny, ale w walce o bielszy uśmiech można się do niego przyzwyczaić. Tym bardziej, że wstępne efekty kuracji można dostrzec już po pierwszym zastosowaniu preparatu — zęby są wyraźnie bielsze, przebarwienia zaczynają znikać. To, przez ile dni będziemy stosować paski, zależy głównie od naszych preferencji, jednak najlepsze rezultaty uzyskamy decydując się na pełną, siedmiodniową terapię. Po tym czasie szkliwo zębowe zyskuje piękny, biały kolor wyglądający naturalnie i świeżo. Możemy liczyć na to, że utrzyma się on przez kilka dobrych miesięcy, nawet pół roku.

Przy dużej skuteczności pasków, ich wadą jest skłonność do podrażniania zębów. W dużej mierze zależy to od indywidualnej specyfiki organizmu, ale bezpośrednio po zastosowaniu preparat Cresta może powodować bóle dziąseł i zębów. Jeśli więc cierpimy na nadwrażliwość nerwów zębowych, może się okazać, że ta metoda wybielania nie jest dla nas.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pasty i płyny do zębów
Marka: Crest
Rodzaj: paski wybielające
Właściwości: wybielające
Pojemność: 28 ml
Opakowanie: saszetka
Cena: 50,00 zł
Dla kogo? Dla osób, które samodzielnie chcą rozjaśnić zęby.
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here