Maszynka została specjalnie zaprojektowana tak, aby zminimalizować ryzyko zacięcia skóry. Jej podwójne ostrze zabezpieczone zostało specjalną nakładką w postaci metalowych drucików, które izolują skórę od ostrza. Ergonomiczny kształt i pokryta gumą, szeroka rączka dobrze dopasowują się do kształtu dłoni i sprawiają, że maszynka nie wyślizguje się z rąk. Ostrze posiada paski z podwójną ochroną: z dodatkiem aloesu i witaminy E.

Ta maszynka ogromnie nas rozczarowała. Szeroka rączka w ładny, kwiatowy design wygląda dosyć atrakcyjnie i rzeczywiście dobrze pasuje do dłoni, ale nie jest to aspekt decydujący przy wyborze dobrej golarki. Ta jest naprawdę słaba. Prawdę mówiąc, dosyć trudno się nią ogolić. Jest raczej tępa, a zabezpieczenia ostrza w postaci metalowych drucików sprawiają, że ostrze kiepsko przylega do skóry i goli niedokładnie. Należy tu dodać, że owe druciki są właściwie jedyną rzeczą, która odróżnia tę maszynę od zwykłej jednorazówki. No i może jeszcze fakt, że nawet tanią jednorazówką z pewnością ogolimy się szybciej i bardziej precyzyjnie.

Ostrza maszynki bardzo łatwo się zapychają i bardzo szybko przestają się nadawać do użytku. Właściwie trudno ogolić się jednym wkładem. Maszynka ma bardzo słaby poślizg. Zdecydowanie nie nadaje się dla osób, które mają ciemne i grube włoski, bo zwyczajnie sobie z nimi nie radzi. Tymczasem, jak to zwykle bywa w przypadku maszynek systemowych, ostrza wymienne są dosyć drogie. Zdecydowanie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest kupno zwyczajnej jednorazówki. Żelowe paski nie nawilżają i nie koją podrażnień. Druciane zabezpieczenia blokują ich bezpośredni kontakt ze skórą. Golenie tą maszynką jest żmudne i zajmuje o wiele więcej czasu niż przy użyciu zwykłych jednorazówek. Jedna obietnica producenta w pełni zgadza się tu z rzeczywistością. Tą maszynką rzeczywiście trudno się zaciąć – bo jest zwyczajnie tępa.

W tej cenie z pewnością znajdziesz inne maszynki, które golą o wiele sprawniej i precyzyjniej. Produkt zdecydowanie nie wart swojej ceny. Jedyny plus to zgrabny i poręczny kształt, który sprawia, że maszynkę łatwo wszędzie ze sobą zabrać. Mimo wszystko nie polecamy, nawet osobom cierpliwym.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: depilacja
Marka: Wilkinson
Rodzaj: maszynka systemowa do golenia dla kobiet
Właściwości: precyzyjne golenie bez zacięć, delikatność, ergonomiczny kształt rączki, wymienne wkłady
Pojemność: 1 szt. + 5 wkładów wymiennych
Opakowanie: standardowe
Cena: ok. 33 zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety.
OCENA PRODUKTU
Zgodność z opisem
Opakowanie
Jakość/ cena
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here