Depilacja woskiem to szybki sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia, jednak wymagający nieco wprawy. Usuwanie włosków nad górną wargą jest troszkę bolesne, ale z czasem włosów jest coraz mniej, a i ich depilacja już tak nie boli. Kwestia przyzwyczajenia i odpowiedniej techniki.

Plastry z woskiem do depilacji firmy Joanna to produkt kosztujący zaledwie kilka złotych. Kupimy go w każdej drogerii. W skład opakowania wchodzi 6 podwójnych plastrów oraz oliwka w tubce.

Plastry szybko się nagrzewają w dłoni i łatwo je rozerwać. Mają dobry kształt, który i tak można w razie potrzeby skorygować i przyciąć plaster nożyczkami w wybranym miejscu – trzeba to jednak robić jeszcze przed rozgrzaniem go w dłoniach. Przyklejone plastry dobrze dopasowują się do kształtu twarzy i nie ma problemu z ich szybkim oderwaniem. Minusem jest to, że niezbyt dobrze radzą sobie z usuwaniem owłosienia. Depilację w danym miejscu trzeba powtarzać kilka razy (2-3 powtórzenia), gdzie plastry innych marek radzą sobie z tym znacznie lepiej (zazwyczaj 1 powtórzenie).

Plusem natomiast jest to, że resztki wosku usuniemy bez problemu dzięki dołączonej do opakowania oliwce. Wystarczy wycisnąć, a raczej wylać ją z tubki na wacik lub palec i wmasować w wybrane miejsce. Nie dość, że pozbędziemy się wosku, to jeszcze ukoimy podrażnioną skórę i ją odpowiednio nawilżymy. Trzeba przyznać, że oliwka stanowi wielką zaletę produktu, a przy okazji pięknie pachnie i szybko się wchłania.

Podsumowując, jest to produkt w dobrej cenie, ale nie do końca spełnia swoje zadanie. Duża ilość powtórzeń w przyklejaniu i odrywaniu plastra do danego miejsca podrażnia skórę, a przecież nie o to nam chodzi. Produkt na pewno przypadnie do gustu paniom, które mają delikatny meszek, pojedyncze włoski. Te z mocniejszymi włoskami mogą być niezadowolone z efektu depilacji.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: depilacja twarzy
Marka: Joanna
Rodzaj: plastry do depilacji
Właściwości: opóźniające odrost włosów
Pojemność: 12 sztuk
Opakowanie: tubka z oliwką oraz 6 podwójnych plastrów
Cena: 8 zł
Dla kogo? Dla kobiet, które chcą w szybki sposób pozbyć się owłosienia z twarzy.

 

OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Opakowanie
Jakość/Cena
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here