Sucha, pozbawiona blasku cera, widoczne zmarszczki, spadek elastyczności skóry – z takimi problemami boryka się większość dojrzałych kobiet. Odpowiednia pielęgnacja nie cofnie zmian, które już nastąpiły, jednak pomoże opóźnić proces starzenia się skóry i sprawi, że cera odzyska właściwy poziom nawilżenia oraz blask. Tym razem testowałyśmy (a raczej testowała jedna z naszych mam) produkt marki Bielenda – koncentrat oraz wygładzające serum punktowe. Jak się sprawdził?

Produkty są dostępne w saszetkach o pojemności 5 g każda. Pierwszym krokiem jest nałożenie na miejsca, w których widoczne są zmarszczki, serum. Produkt o białym kolorze przypomina swoją konsystencją krem – dobrze się go rozprowadza, a plusem jest tutaj również przyjemny, delikatny zapach preparatu. Serum wchłania się wręcz błyskawicznie. Skóra jest dobrze nawilżona, jednak zmarszczki wcale nie są wypełnione od wewnątrz, jak to obiecuje nam producent. No nic, przejdźmy do kroku drugiego.

Następnym etapem naszego domowego spa jest nałożenie na całą twarz koncentratu. Również w tym przypadku mamy do czynienia z produktem o białym kolorze, kremowej konsystencji i delikatnym zapachu. Koncentrat dobrze się wchłania, nie pozostawiając na twarzy tłustej powłoki. Skóra jest dobrze nawilżona i odzyskuje blask.

Po pierwszym zabiegu jedyne zauważalne efekty to nawilżenie i odżywienie skóry. Cera stała się również promienna. Producent zaleca stosowanie preparatów na noc, ok. 2-3 razy w tygodniu. Zawartość saszetki starczy na 1 użycie w przypadku koncentratu, a w przypadku serum nawet 2-3 aplikacje. Cena za całość wynosi ok. 4 zł. Czy warto? Na pewno nie pozbędziemy się zmarszczek, jednak mało który produkt nam to zagwarantuje. Preparaty te jednak dobrze nawilżają i odżywiają skórę, a także pomagają odzyskać jej blask.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: serum, preparaty punktowe do twarzy
Marka: Bielenda
Rodzaj: serum do twarzy
Właściwości: wygładzające, nawilżające, regenerujące, ujędrniające
Pojemność: 2 x 5 g
Opakowanie: saszetki
Cena: ok. 3, 90 zł
Dla kogo? Dla kobiet z suchą, dojrzałą cerą, które chcą poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć widoczność zmarszczek.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here