Power 10 Formula VC Effector to jeden z kilku azjatyckich kosmetyków, które mamy okazję testować. Trzeba przyznać, że produkt jest bardzo popularny wśród miłośniczek marki It’s Skin i zbiera prawie same pochwały. Czy serum skradło również nasze serca?

Kosmetyk jest zamknięty w szklanej, półprzezroczystej buteleczce z pipetką. Serum ma wodnistą konsystencję i cudowny, cytrynowy zapach bez żadnej chemicznej nuty. Aż chce się go wypić! Zgodnie z założeniem producenta podczas jednej aplikacji wystarczy nałożyć na twarz 2-3 krople specyfiku – potwierdzamy, w zupełności to wystarcza.

Serum dosyć szybko się wchłania, początkowo pozostawia na skórze lepką powłokę, która jednak znika, a cera staje się miękka i gładka w dotyku. Jeśli chodzi o nawilżenie, to według nas nie jest ono wystarczające, ale po kilku minutach i tak aplikujemy krem do twarzy, dzięki czemu skóra jest odpowiednio nawilżona.

Co ważne, serum nie zapycha i nie powoduje świecenia się cery. Efekty? Po pierwszych dniach można zauważyć, że skóra jest bardziej promienna. Tyle i tylko tyle. Po dłuższym stosowaniu (3 tygodnie) widać, że cera jest również bardzo delikatnie rozjaśniona. Przebarwienia stają się jaśniejsze, a koloryt cery jest bardziej wyrównany. Warto dodać, że niewielkie stany zapalne są złagodzone, a pory są znacznie mniej widoczne.

Liczyłyśmy na większe rozjaśnienie cery, ale ogółem działanie serum oceniamy na zadowalające. Mimo to trzeba podkreślić, że takie same rezultaty (przynajmniej u nas) dają produkty innych marek, które kosztują nieco mniej. W przypadku serum od It’s Skin zapłacimy 69 zł za buteleczkę o pojemności 30 ml, a 109 zł za 60 ml produktu.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja twarzy
Marka: It’s Skin
Rodzaj: serum do twarzy
Właściwości: rozjaśniające, rozświetlające, nawilżające
Pojemność: 30 ml, 60 ml
Opakowanie: szklana buteleczka z pipetką
Cena: 30 ml/69 zł, 60 ml/109 zł
Dla kogo? Dla kobiet, które chcą rozjaśnić i rozświetlić cerę. Dla osób pragnąć dodać twarzy nieco blasku i sprawić, aby skóra była bardziej elastyczna.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here