Cera naczynkowa jest bardzo wymagająca. W walce z problemem pękających naczynek pomocne są wszelkie maski i maseczki, które wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i łagodzą podrażnienia cery. Jednym z takich produktów jest maska „Granat” z serii Fit & Fresh marki Marion. Zachęcone pięknym opakowaniem kupiłyśmy sobie tę maseczkę i z wielką przyjemnością ją testowałyśmy. Jak ją oceniamy?

Maseczka jest zamknięta w saszetce o pojemności 7,5 ml. Opakowanie wyróżnia się swoim falowanym kształtem oraz ciekawą grafiką. Otwarcie saszetki nie sprawia żadnego problemu – wystarczy pociągnąć opakowanie w miejscu nacięcia. Maska jest wydajna i spokojnie starczy na więcej niż jedną aplikację. My użyłyśmy ją aż 3 razy, ale tylko na twarz.

Maseczka ma kremową konsystencję, przyjemnie się ją aplikuje, nie spływa z twarzy, ale też nie zasycha zbyt szybko. Dajemy również plus za zapach maski – granat jest tu wyczuwalny, ale ogółem można poczuć owocową woń.

Maskę nakładamy na 15-20 minut. Po tym czasie można zauważyć resztki produktu na twarzy, które wystarczy zmyć letnią wodą lub też wmasować w skórę. My wybrałyśmy wariant drugi. Pierwsze efekty? Skóra jest świetnie nawilżona! Miękka w dotyku, widocznie odżywiona, delikatnie rozjaśniona. Pozostałe dwie aplikację maski wyglądały nieco inaczej – nałożyłyśmy ją na noc zamiast kremu. W takiej roli maska sprawdza się jeszcze lepiej. Rano skóra jest dosyć dobrze nawilżona, rozjaśniona, niewielkie zaczerwienienia są znacznie mniej widoczne.

Jeśli chodzi o wzmocnienie naczynek, to trudno wypowiedzieć się na ten temat po 3 aplikacjach, jednak warto zwrócić uwagę na tę maseczkę. W wielu przypadkach produkty do cery naczynkowej nie zapewniały nam takiego nawilżenia, jak właśnie ta maska. Poza tym jest to kosmetyk tani – jego cena wynosi 1, 85 zł, a wystarcza na kilka aplikacji. Naszym zdaniem regularne stosowanie maseczki znacznie poprawi kondycję wymagającej cery naczynkowej.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: maski i maseczki do twarzy
Marka: Marion
Rodzaj: maseczki do cery naczynkowej
Właściwości: wzmacniające, nawilżające, łagodzące, rozjaśniające
Pojemność: 7,5 ml
Opakowanie: saszetka
Cena: 1,85 zł
Dla kogo? Dla osób, którym zależy na uszczelnieniu naczynek i łagodzeniu podrażnień. Dla kobiet, które chcą ujednolicić koloryt cery.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here