Seria Ziaja Pro jest przeznaczona do salonów kosmetycznych, ale dzięki temu, iż produkt jest dostępny również w sklepach firmowych marki, cieszy się on ogromną popularnością wśród kobiet ceniących sobie zabiegi pielęgnacyjne w domowym zaciszu. I bardzo dobrze, ponieważ według nas jest to jeden z najlepszych peelingów do twarzy.

Produkt przeznaczony jest wyłącznie dla osób z cerą bardzo tłustą, tłustą i mieszaną. Kosmetyk ten jest peelingiem bardzo mocnym, posiadającym mikrogranulki o właściwościach mocno ścierających i pod żadnym pozorem nie mogą go używać właścicielki cery suchej, naczyniowej czy wrażliwej.

Na umytą twarz aplikujemy 2-3 porcje peelingu i kolistymi ruchami wmasowujemy go w skórę. Producent zaleca około 10-minutowe ścieranie, ale jest to prawie niemożliwe. Nawet przy bardzo grubej skórze, jaką jest skóra tłusta, tak długie wcieranie kosmetyku może być problematyczne. Wmasowywanie produktu nie jest niczym przyjemnym, nakładając go na twarz mamy wrażenie, że używamy niemalże papieru ściernego, jednak efekt po użyciu peelingu zdecydowanie jest wart tych lekkich poświęceń z naszej strony.

Skóra jest gładka niczym jedwab, dokładnie oczyszczona, pory są wyraźnie zmniejszone i wygładzone. Taki zabieg należy wykonywać 2 razy w tygodniu nie częściej, aby nie przesuszyć naskórka. Po wykonaniu peelingu warto zaaplikować jakąś maseczkę, ponieważ skóra natychmiast „wchłania” z niej wszystkie cenne substancje odżywcze. Jeżeli będziemy regularnie używać produktu to zobaczymy wyraźną poprawę kolorytu naszej cery. Również niedoskonałości i nierówności z tygodnia na tydzień będą coraz mniejsze.

Cena produktu jest kolejną jego zaletą. Peeling kosztuje mniej niż 20 zł, a wystarczy nam na kilka miesięcy regularnego stosowania. Co więcej, wygodna aplikacja produktu, czyli wyciskanie peelingu na dłoń przy pomocy pompki sprawi, że nie zmarnujemy ani grama kosmetyku.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: peelingi do twarzy
Marka: Ziaja PRO
Rodzaj: peeling z mikrogranulkami
Właściwości: mocno oczyszczające, wygładzające, zmniejszające pory
Pojemność: 270 ml
Opakowanie: plastikowa butelka z pompką
Cena: ok. 18 zł
Dla kogo? Dla posiadaczek cer bardzo tłustych i mieszanych. Dla kobiet, którym zależy na dogłębnym oczyszczeniu skóry, wygładzeniu nierówności i zlikwidowaniu przebarwień.
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here