Chusteczki do higieny intymnej to częsty gość w naszych kosmetyczkach. Niezawodne w wielu sytuacjach, idealne do codziennej pielęgnacji, jak i podczas podróży.

Facelle Intim to produkt, który możemy kupić wyłącznie w drogerii Rossmann. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że sklep ten działa w praktycznie każdym mieście, to nie ma większego problemu z kupnem chusteczek tej marki. Opakowanie zawiera 20 chusteczek. Są one przebadane dermatologicznie i posiadają pH przyjazne dla skóry. Zgodnie z zaleceniem producenta w toalecie można spłukiwać jednocześnie 3 sztuki chusteczek.

Czy warto kupić ten produkt? Plusem chusteczek jest to, iż są one mocno nasączone i nie wysychają za szybko. Duża w tym zasługa również opakowania, które łatwo otwiera się i zamyka za pomocą samoprzylepnej folii.

Chusteczki nie podrażniają skóry, nie wywołują uczucia pieczenia. Mają delikatny, przyjemny zapach. Z racji tego, że chusteczki są odpowiednio nasączone, zazwyczaj jedna sztuka wystarczy do odświeżenie okolic intymnych. Warto także dodać, że chusteczki nie rozwarstwiają się, mimo iż są delikatne dla skóry, to są wykonane z wytrzymałej włókniny.

Produkt ma szerokie zastosowanie i można go używać do oczyszczenia twarzy, dłoni, pach czy zmycia drobnych zabrudzeń z nóg. Dzięki temu chusteczki idealnie sprawdzają się nie tylko na co dzień, ale również podczas podróży, gdzie nadmiar bagażu nie jest zbyt miło widziany. Warto także wspomnieć, że w Rossmannie można kupić mini wersję produktu, która zmieści się w malutkiej torebce, nerce, czy nawet kieszeni spodni.

Kolejną zaletą produktu jest też jego cena. Chusteczki kosztują zaledwie kilka złotych i bardzo często można je kupić na promocji. Produkt jest tańszy w porównaniu z ofertą innych marek, a śmiało można powiedzieć, że jego jakość jest znacznie wyższa.

Podsumowując – chusteczki spełniają swoją rolę i na pewno przypadną do gustu każdemu. Za niewielką sumę otrzymujemy produkt wysokiej jakości, który doskonale oczyszcza i odświeża delikatną skórę okolic intymnych, ale również twarzy czy dłoni. Warto go wypróbować!

CECHY PRODUKTU
Kategoria: higiena intymna
Marka: Rossmann
Rodzaj: chusteczki do higieny intymnej
Właściwości: odświeżające
Pojemność: 20 chusteczek
Cena: 4,40 zł
Dla kogo? Dla wszystkich osób, które chcą się czuć świeżo i komfortowo w każdej sytuacji.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here