Czy to możliwe by standardowe farby do koloryzacji włosów przeszły do lamusa? W związku z coraz większą popularnością łatwych w użyciu pianek, L’Oreal Paris prezentuje innowacyjny mus koloryzujący, który żmudny dotychczas proces farbowania włosów, ma zmienić w czynność łatwą i przyjemną.

Główną zaletą pianki jest łatwość w aplikacji. Mieszamy dwa znajdujące się w opakowaniu składniki i… zaczynamy. W przeciwieństwie do klasycznych farb wymagających uważnego nakładania pochłaniającego znaczne ilości czasu, kosmetyk ten aplikuje się na włosy jak szampon tzn. okrężnymi, masującymi ruchami. Co, jak można się domyślić, niezwykle skraca cały czas zabiegu — nie trzeba dzielić włosów na sekcje i osobno nakładać kosmetyku na każdą z nich. Wystarczy lekko wetrzeć piankę we włosy — bez problemu dotrze ona do wszystkich miejsc na głowie, bez ryzyka pominięcia jakiegoś obszaru.

Ponieważ produkt ma konsystencję musu, nie ścieka i nie kapie, za to bardzo dobrze wnika we włosy. Minimalizuje się tym samym ryzyko zachlapania łazienki, ubrania, czy dostania się kosmetyku do oczu. Pianka L’Oreal Paris jest również dosyć wydajna, jedno opakowanie bez problemu powinno starczyć nawet do koloryzacji długich włosów.

Każde opakowanie Casting Sublime Mousse Haircolor zawiera pojemnik z pompką do aplikacji musu, aktywator, a także odżywkę. Ta ostatnia jest szczególnie ważna ponieważ istnieje ryzyko, iż po koloryzacji włosy staną się wysuszone i pozbawione blasku. Odżywka jedna powinna złagodzić ten efekt i spowodować, że włosy będą bardziej miękkie i nabędą połysku.

Jeśli chodzi o kolor, trzeba przyznać, że jest on dosyć naturalny, równomiernie nałożony i żywy, posiada ładne refleksy. Wadą może być za to intensywny zapach pianki, który choć w przypadku środków do koloryzacji włosów nie jest czymś dziwnym, niektórym osobom może nieco przeszkadzać.

Podsumowując, pianka Casting Sublime Mousse Haircolor to dobra propozycja dla pań, które chcą szybko zmienić lub zintensyfikować kolor włosów. Największą zaletą kosmetyku jest łatwość z jaką się go nakłada i finalny efekt, czyli naturalny, pełen głębi kolor.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: koloryzacja włosów
Marka: L’Oreal Paris
Rodzaj: farby
Właściwości: pokrycie siwych włosów, odświeżenie koloru
Opakowanie: klasyczne
Liczba odcieni: 12
Cena: 35,00 zł
Dla kogo? Dla kobiet, które chcą szybko i bezproblemowo zmienić kolor włosów.

 

Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here